Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w polskiej wersji językowej

Nowa odsłona kultowej serii bijatyk po raz pierwszy w historii w polskiej wersji językowej zmierza na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 i w wersji cyfrowej na PC! Dystrybucją w naszym kraju zajmie się firma Cenega.

NarutoBanner01Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra z kultowej serii bijatyk pt. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Po raz pierwszy w historii serii gra ukaże się w polskiej wersji językowej z napisami i angielskiej do wyboru. Za lokalizację odpowiada wydawca. Premiera gry odbędzie się we wrześniu br.

Przygotowywana przez mistrzów gatunku bijatyk anime, seria Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm osiąga nowy wymiar grywalności. Wszystko to dzięki niesamowitym animacjom i efektom wizualnym, a także dzięki pełnym adrenaliny pojedynkom ninja i wielu nowym postaciom! Nowa mechanika rozgrywki pozwoli graczom wykonać widowiskowe ataki combo i łączyć moce do stworzenia niezrównanych technik walki. Poza wymienionymi opcjami na graczy czeka lista aż 100 grywalnych bohaterów!

W ofercie wybranych sklepów, w limitowanym nakładzie, pojawi się także kolekcjonerska Edycja Samuraja, a w niej:

  • Premierowe wydanie gry,
  • DLC z cyfrową zawartością w grze – unikatowymi kostiumami,
  • Ekskluzywna, 17-centymetrowa figurka Naruto w zbroi samuraja,
  • Kolekcjonerskie, metalowe pudełko do gry.

Written By
More from Patryk

Unboxing edycji kolekcjonerskiej gry Rise of the Tomb Raider

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Rise of the Tomb Raider. Lara...
Read More