Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w polskiej wersji językowej

Nowa odsłona kultowej serii bijatyk po raz pierwszy w historii w polskiej wersji językowej zmierza na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 i w wersji cyfrowej na PC! Dystrybucją w naszym kraju zajmie się firma Cenega.

NarutoBanner01Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra z kultowej serii bijatyk pt. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Po raz pierwszy w historii serii gra ukaże się w polskiej wersji językowej z napisami i angielskiej do wyboru. Za lokalizację odpowiada wydawca. Premiera gry odbędzie się we wrześniu br.

Przygotowywana przez mistrzów gatunku bijatyk anime, seria Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm osiąga nowy wymiar grywalności. Wszystko to dzięki niesamowitym animacjom i efektom wizualnym, a także dzięki pełnym adrenaliny pojedynkom ninja i wielu nowym postaciom! Nowa mechanika rozgrywki pozwoli graczom wykonać widowiskowe ataki combo i łączyć moce do stworzenia niezrównanych technik walki. Poza wymienionymi opcjami na graczy czeka lista aż 100 grywalnych bohaterów!

W ofercie wybranych sklepów, w limitowanym nakładzie, pojawi się także kolekcjonerska Edycja Samuraja, a w niej:

  • Premierowe wydanie gry,
  • DLC z cyfrową zawartością w grze – unikatowymi kostiumami,
  • Ekskluzywna, 17-centymetrowa figurka Naruto w zbroi samuraja,
  • Kolekcjonerskie, metalowe pudełko do gry.

Written By
More from Patryk

Twórcy Kingdom Come: Deliverance dziękują za wsparcie na Kickstarterze

Twócy gry Kingdom Come: Deliverance zdecydowali się opublikować w sieci obszerny materiał...
Read More