NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 zostanie wydane przez firmę Cenega

Firma Cenega zostanie oficjalnym dystrybutorem gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na PlayStation 4 i Xbox One.

Nowa część kultowej bijatyki na podstawie popularnej mangi, gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja STORM 4 trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej ukaże się jesienią na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Za polską lokalizację gry odpowiada światowy wydawca.

Do zamówień przedpremierowych, do wyczerpania zapasów, dodawane będą dodatki w postaci cyfrowej zawartości: grywalne postacie oraz skórki postaci.

Warto pamiętać, że w wybranych sklepach online w kraju dostępna będzie limitowana Edycja Kolekcjonerska gry. W jej skład wejdą:

  • Pełna wersja gry ze specjalnym pudełkiem FuturePack
  • Kolekcjonerskie opakowanie
  • Album „Storm Memories”
  • Wyjątkowa, 17-centymetrowa figurka Naruto Uzumaki
  • Metalowa tabliczka z ekskluzywną grafiką

Mając na koncie ponad 12 milionów sprzedanych kopii seria Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm cieszy się uznaniem jednej z najlepszych growych adaptacji mangi i anime. Ponieważ każda dobra opowieść musi się kiedyś skończyć Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 stanowić będzie ukoronowanie serii Storm i w pełni skorzysta z możliwości obecnych generacji konsol.

[informacja prasowa]

NSUNS4_BeautyShot_PL

NSUNS4_Mockup_Preorder_PL

 

Written By
More from Patryk

Jakie gry Cenega przywiezie na Warsaw Games Week?

Firma Cenega to jeden z największych dystrybutorów gier wideo w naszym kraju....
Read More