Najnowszy trailer do gry Batman: Arkham Knight – Tryb walki w Batmobilu

W sieci pojawił się nowy triailer promujący grę Batman: Arkham Knight. Co więcej, autorzy gry przesunęli właśnie premierę na roki 2015.

Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.
Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.

Mamy niezbyt ciekawe wiadomości dla wszystkich tych, którzy oczekują premiery Batman: Arkham Knight. Firma Rocksteady oficjalnie potwierdziła, że gra zostanie przesunięta na rok 2015. Przyczyn nie podano, ale w sieci opublikowano świeży zwiastun produkcji.

W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z największym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić. Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden – raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze odkryją świat Batmana jak nigdy dotąd – będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

Written By
More from Patryk

Twórcy zapowiadają drugi dodatek DLC do gry The Evil Within

Bethesda wraz ze studiem Tango Gameworks zapowiadają kolejny dodatek DLC do gry...
Read More