Najnowszy trailer do gry Batman: Arkham Knight – Tryb walki w Batmobilu

W sieci pojawił się nowy triailer promujący grę Batman: Arkham Knight. Co więcej, autorzy gry przesunęli właśnie premierę na roki 2015.

Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.
Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.

Mamy niezbyt ciekawe wiadomości dla wszystkich tych, którzy oczekują premiery Batman: Arkham Knight. Firma Rocksteady oficjalnie potwierdziła, że gra zostanie przesunięta na rok 2015. Przyczyn nie podano, ale w sieci opublikowano świeży zwiastun produkcji.

W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z największym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić. Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden – raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze odkryją świat Batmana jak nigdy dotąd – będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

Written By
More from Patryk

Battlefield 4: Second Assault, czyli nowe DLC z datą premiery

Second Assault to najnowsze DLC do Battlefield 4. W sieci pojawiły się...
Read More