Najnowszy gameplay z Bound by Flame pokazuje różne metody walki

Najnowszy gameplay Bound by Flame pokazuje różne metody walki i pochodzi z wersji na PlayStation 4. Daje to nam możliwość przekonania się jak gra będzie prezentowała się na konsoli nowej generacji. Warto wspomnieć, że Bound by Flame zmierza również na komputery osobiste, Xboxa 360 oraz na PlayStation 3. Premiera zaplanowana jest na 9 maja tego roku.


Oczywiście cały gameplay pokazuję jak będzie wyglądać walka, ale najważniejszym aspektem  wydaję się być możliwość dynamicznej zmiany klasy postaci. Pozwoli to graczom na właściwe dostosowanie ciosów i całej postaci do tego, aby jak najsprawniej pokonać wroga. Nie ukazano tego jednak dokładnie w filmiku. Twórcy skupili się głównie na pokazaniu jak wygląda walka za pomocą broni białej.

Bound by Flame to RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spiders(twórcy m.in Mars: War Logs). Tytuł został osadzony w mrocznym świecie fantasy. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik, który został opętany przez demona, władającego ogniem. To jak bardzo opęta on naszego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ w grze przyjdzie nam wybierać między posiadaniem niszczycielskich mocy, a cechami prawdziwego bohatera. Fabuła została podzielona na rozdziały, która kształtowana jest przez wybory fabularne, ale również przez to jaką ścieżką zdecydujemy się podążać.

More from Mikołaj Ciesielski

Diablo III na konsole nowej generacji będzie wspierane po premierze

Diablo III: Reaper of Souls- Ultimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo...
Read More