Najlepsze gry poprzedniej generacji według magazynu EDGE

Redakcja magazynu EDGE wybrała najlepsze gry poprzedniej generacji konsol. Ich dziesiątka kandydatów jest niezwykle mocja, ale zwycięzca tylko jeden.

Dark Souls to jedna z najtrudniejszych gier wideo na rynku, oczywiście jeżeli uwzględniamy gatunek RPG.
Dark Souls to jedna z najtrudniejszych gier wideo na rynku, oczywiście jeżeli uwzględniamy gatunek RPG.

PlayStation 4 oraz Xbox One są dostępne na rynku od kilkunastu miesięcy i ich sprzedaż ruszyła pełną parą. Sezon podsumowań również mamy już za nami, ale redakcja magazynu EDGE postanowiła przygotować dla graczy swoją autorską listę najciekawszych gier wideo, które pojawiły się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

Na tej liście znalazły się tak mocne pozycje jak The Last of Us, Grand Theft Auto V, Little Big Planet czy też Call of Duty 4: Modern Warfare. Niekwestionowanym liderem tego zestawienia jest mocarne, wymagające oraz nadzwyczajne Dark Souls, które odmieniło postrzeganie gier wideo właśnie na poprzedniej generacji konsol.

Poniżej prezentujemy listę dziesięciu najlepszych pozycji na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, które wytypowała redakcja magazynu EDGE. Oczywiście możecie się z nią nie zgadać i typować swoje własne hity, których na niej nie brakuje.

10. Call of Duty 4: Modern Warfare
9. LittleBigPlanet
8. Bayonetta
7. Super Street Fighter IV
6. Red Dead Redemption
5. Grand Theft Auto V
4. Portal
3. The Last of Us
2. Super Mario Galaxy
1. Dark Souls

Written By
More from Patryk

Studio Codemasters dotknęła fala zwolnień

Brytyjczycy ze studia Codemasters zostali zmuszeni do zwolnień pracowników, którzy pracowali między...
Read More