Nagrywanie dialogów do Fallout 4 trwało aż cztery lata

Fallout 4 będzie ogromną grą RPG z otwartym światem. Potwierdzają to nie tylko wcześniejsze zapowiedzi o jego rozmiarach, ale również proces i czas trwania produkcji. Same dialogi nagrywano kilka lat.

Proces nagrywania linii dialogowych gry Fallout 4 trwał aż cztery lata. Przez ten okres udało się twórcom nagrać aż 111 tysięcy kwestii dialogowych wypowiadanych przez bohaterów typu NPC oraz samego protagonistę. Produkcja trwała tak długo głównie ze względu na kwestie dialogowe wypowiadane przez głównego bohatera, co jest nowością w tej serii i grach firmy Bethesda.

W sieci opublikowano nowe informacje na temat Fallout 4, które w istocie elektryzują. Firma Bethesda zamieściła w sieci panel dyskusyjny z targów E3 2015, podczas którego omawiano różne kwestie związane z produkcją gry. Dialogi w grze Fallout 4 przewyższają liczbą te z gier Fallout 3 oraz The Elder Scrolls V: Skyrim. Dla przykładu, w popularnym Skyrim mieliśmy ”tylko” 66 tysięcy kwestii dialogowych, w nowej odsłonie serii Fallout ponad 100 tysięcy.

Warto podkreślić, że przed rozpoczęciem gry Fallout 4 możemy wybrać płeć głównej postaci. To również wpłynęło na proces tworzenia gry i nagrywania udźwiękowienia. Bethesda musiała zatrudnić kobietę, która wcieli się w postać głównej bohaterki gry i również nagrać wszystkie dialogi.

Poniżej możecie obejrzeć panel dyskusyjny firmy Bethesda z targów E3 2015. Warto, bowiem jest to interesujący materiał dla fanów tej znakomitej gry. Tytuł debiutuje już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=4DblGy8luo4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

W przyszłym tygodniu premiera Ultra Street Fighter IV

W przyszłym tygodniu fani bijatyk powinni zainteresować się premierą Ultra Street Fighter...
Read More