Nadchodzi duża aktualizacja do Battlefield 4

Firma Electronic Arts przygotowuje się do udostępnienia sporej wielkości aktualizacji do gry Battlefield 4. Zmiany mają dotyczyć interfejsu użytkownika oraz rozgrywki.

Battlefield 4 jest systematycznie wspierany przez większe dodatki. Aktualnie na rynku dostępne są cztery rozszerzenia.
Battlefield 4 jest systematycznie wspierany przez większe dodatki. Aktualnie na rynku dostępne są cztery rozszerzenia.

Studio DICE udostępni w miesiącu wrześniu kolejną aktualizację do gry Battlefield 4. Wprowadzenie patcha nastąpi we wrześniu tego roku. Autorzy gry postanowili wyjawić kilka konkretnych informacji na temat rzeczonej aktualizacji.

Autorzy gry koncentrują się przede wszystkim na zmianie prędkości i stylu poruszania się cyfrowych żołnierzy. Producent chce powrócić do formuły znanej z poprzedniej odsłony cyklu, ale bez utraty jakości animacji, jaką udało się uzyskać w najnowszej odsłonie serii. na ofijalnej stronie producenta możemy przeczytać, ze dzięki takiemu rozwiązaniu, o wiele łatwiej będzie opuścić miejsce wymiany ognia. Twórcy gry potwierdzają, że dopracowano pingi podczas łączenia się z serwerem, które będą miały mniejsze znaczenie podczas wymiany ognia.

Kolejną zmianą będzie wprowadzenie manualnego wyboru ikonek, które wyświetla HUD gry. Po wprowadzeniu rzeczonej aktualizacji to gracz będzie decydował, jakie ikonki i wskaźniki będzie chciał oglądać na ekranie telewizora. DICE planuje popracować nad balansem pojazdów oraz uzbrojenia, jak również efektów odrzucenia po trafieniu i samych wystrzałów. 

Pamiętajcie również o tym, że autorzy gry wprowadzają również dodatek Dragon’s Teeth (Zęby Smoka). Gracze którzy nie korzystają z usługi Battlefield Premium byli zmuszeni wstrzymać się z zakupem gry do dnia 29 lipca. Usługa gwarantuje dostęp do wszystkich wcześniejszych dodatków. Jej cena została ustalona w Polsce na kwotę 179 złotych, podczas gdy pojedyncze dodatki DLC wycenione zostały na 59 złotych.

Written By
More from Patryk

Hyrule Warriors – groźna Impa na kolejnym zwiastunie promocyjnym gry

W sieci opublikowano kolejny trailer gry Hyrule Warriors. Tytuł trafi w tym...
Read More