Nadchodzące premiery gier (26.01 – 1.02)

Kolejny tydzień to kolejne interesujące premiery na rynku PlayStation, Xboksa oraz komputerów PC. Premierą tygodnia z pewnością będzie Dying Light od studia Techland.

Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?
Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?

Ten tydzień minie nam z pewnością pod znakiem walki z zombies, bowiem firma Techland jest na ostatniej prostej przed oficjalnym debiutem gry Dying Light na naszym rynku. Tytuł pojawi się w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych pod koniec tygodnia. Tradycyjnie to tylko najciekawsza, ogłoszona na Projekt Konsola premierą tygodnia gra, ale na przestrzeni nadchodzących dni pojawią się również inne.

  • Raven’s Cry (PC) – 26.10.2015

W tym przypadku tydzień rozpoczynamy razem z grą Raven’s Cry na komputerach osobistych. Warto się tym tytułem zainteresować w szczególności, jeżeli tylko sympatyzujecie z klimatami piratów. Gra zabierze nas do wiernie odwzorowanych, trzech dużych miast, ale również azteckich ruin oraz pozwoli nam zwiedzać rozległy świat i walczyć. Dla fanów pirackich klimatów pozycja obowiązkowa.

  • Call of Duty: Advanced Warfare Havoc DLC (XO, X360) – 27.01.2015
  • Grim Fandango (PSV, PS4, PC)

Grim Fandango to odświeżona wersja klasycznej przygodówki, która łączy w sobie czarny humor oraz klimaty noir. Akcja gry rozgrywa się w całkiem oryginalnej wizji zaświatów, utrzymaną w klimacie noir i meksykańskim folklorze. Gracz otrzymuje zadanie eksportowania dusz do raju. Aby to jednak uczynić, gracze będą musieli się zmierzyć z serią zagadek logicznych, sama rozgrywka została utrzymana w charakterystyce point’and’ click.

  • Hyperdimension Neptunia Rebirth 1 (PC) – 28.01.2015

Charakterystyczna gra jRPG w odświeżonej formule. Tytuł jest przepełniony humorem, który to traktuje o odwiecznej walce między konsolami na rynku. Dostępne tylko na komputerach osobistych, ale warto się zainteresować.

  • Heroes of Might & Magic III HD (PC) – 29. 01. 2015

Czy ktoś w tym kraju nie zna Heroesów? Jeżeli nie, to lepiej się do tego nie przyznawać i zaopatrzyć się w najbliższy czwartek w odświeżoną wersję tego tytułu w jakości HD na komputerach PC. Heroes of Might & Magic III HD to klasyka w najczystszej formie, strategia turowa z najlepszego okresu tego gatunku w branży. Gwarantowane dziesiątki, jak nie setki, dobrej zabawy.

  • Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PC) – 29. 01. 2015

Debiut Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na komputerach osobistych w Polsce. Jeżeli interesujecie się cyklem Hideo Kojimy, uwielbiacie skradanki, to powinniście się zainteresować. Tytuł wygląda na komputerach osobistych niezwykle wybitnie od strony graficznej i powinien być świetną okazją do zapoznania się z dorobkiem Kojimy. Z pewnością jest to łakomy kąsek dla oczekujących premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

  • Dying Light (PC, PS4, XO) – 30.01.2015

Dying Light to największa premiera tej części roku, toteż warto się nią zainteresować. Techland od lat pracował na rzecz rozwoju gatunku gier akcji z udziałem zombies. Tym razem otrzymujemy ogromne, otwarte środowisko gry, system parkouru, świetną oprawę graficzną oraz survival horror z krwi i kości. Rozgrywka ma być nastawiona na eksplorację, ale również walkę.

  • Life is Strange (PS4, XO, PC, X360, PS3) – 30.01.2015

Life is Strange to ambitna, świetnie przygotowana pod względem graficznym przygodówka wysokobudżetowa firmy DONTNOD. Square Enix zainwestowało w ten ambitny projekt, aby udostępnić na PlayStation 4, Xbox One oraz PC przygodówkę wysokiej jakości. Fabuła przenosi nas do fikcyjnego miasteczka Arcadia Bay, aby rozwikłać tajemnicę zniknięcia naszej przyjaciółki. Wcielamy się w postać młodej, uroczej Mac Coufield.

Written By
More from Patryk

Projekt Konsola TV – przegląd czerwcowych premier

W czerwcu otrzymamy kilka ciekawych premier na PlayStation 4, Xbox One oraz...
Read More