Nadchodzące premiery gier (19.01 – 25.01)

Nadchodzący tydzień przyniesie kilka ciekawych premier gier wideo na konsolach stacjonarnych, ale również PC. Szczególnej uwadze polecamy Resident Evil HD oraz Blackguards 2.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Styczeń w branży gier wideo rozkręca się dosyć powolnie, ale w nadchodzącym tygodniu gracze mogą liczyć na interesujące premiery na konsolach stacjonarnych oraz PC. Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych gier, które pojawią się na przestrzeni nadchodzącego tygodnia.

Szczególnej uwadze polecamy Wam Resident Evil HD w wersji na PlayStation 4, Xbox One, ale również PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Tytuł mimo upływu lat nie przestaje być atrakcyjny dla fanów klasycznych gier z gatunku survival horror. Ale nie tylko horrorami człowiek żyje…

  • Fighting Edition (PS3) – 2015 – 01 – 19

Bandai Namco oferuje graczom możliwość stania się najsilniejszymi zawodnikami w grach Tekken 6, Tekken Tag Tournament 2 oraz Soul Calibur V. Zestaw trzech tytułów, które zdobyły uznanie, dostępny będzie w atrakcyjnej dla graczy cenie na PlayStation 3.

  • Blackguards 2 (PC) – 2015 – 01 – 20

Podobnie jak pierwsza część serii, tak Blackguards 2 również będzie strategiczną grą RPG skupiającą się na turowych bitwach z grupą łotrów w roli antybohaterów. Oczywiście powrócą niektórzy protagoniści pierwszej odsłony. Gratka dla fanów klasycznych gier taktycznych na PC.

  • Citizens of Earth (PC) (3DS) (PSV) (WiiU) (PS4) – 2015 – 01 – 20
  • Resident Evil HD (PC) (X360) (PS3) (PS4) (XONE) – 2015 – 01 – 20

Klasyczna, pierwsza odsłona Resident Evil w nowej oprawie dostępna na konsolach nowej generacji oraz na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Jill Valentine oraz Chris Redfield jeszcze nigdy nie wyglądali tak dobrze, jak teraz. Zgodnie ogłosimy ten tytuł premierą tygodnia.

  • Saints Row IV: Re-Elected (PS4) (XONE) – 2015 – 01 – 20


Odświeżona wersja czwartej odsłony tego popularnego cyklu z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeżeli tylko nie mieliście styczności z oryginałem na PlayStation 3 bądź też Xboksie 360, to warto spróbować.

  • Tales of Zestiria (PS3) – 2015 – 01 – 22

Klasyczna gra z gatunku jRPG stanowiąca piętnastą odsłonę popularnej serii Tales. Gra dostępna tylko na PlayStation 3, polecamy fanom klasycznych gier w klimatach fantasy.

Written By
More from Patryk

Data premiery gry Mirror’s Edge Catalyst została przesunięta

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku 2016 została przesunięta. Chodzi tutaj o...
Read More