Nadchodzące premiery gier (16.02-22.02. 2016)

W tym tygodniu na rynku pojawią się dwie większe produkcje w postaci Resident Evil: Revelations 2 (pierwszy odcinek), jak również ekskluzywnego The Order: 1886 na PlayStation 4.

Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!
Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!

W nadchodzącym tygodniu gracze mogą liczyć na kilka ciekawych pozycji, w szczególności na jedną wielką premierę na konsoli PlayStation 4. Mowa oczywiście o grze The Order: 1886, która debiutuje już w tym tygodniu. Akcja, akcja i jeszcze raz akcja, ale należy zadać sobie pytanie, na jak długo The Order: 1886 zatrzyma przy sobie graczy?

Nie tylko gra Ready At Dawn ma szansę wkupić się w łaski graczy. Na rynku zadebiutuje również świetnie Total War: Attila na rynku PC, ale również długo oczekiwane Resident Evil: Revelations 2 (pierwszy odcinek).

  • Hand of Fate (PC) – 2015.02.17

Hand of Fate jest bardzo ciekawym połączeniem gry karcianej, klasycznej planszówki i RPG akcji. Tytuł dostępny tylko na komputerach osobistych, osadzony w realiach fantasy. Jest to gra niezależna przygotowana przez studio Defiant Development, które zgromadziło środki niezbędne do produkcji gry na platformie Kickstarter.

  • Resident Evil: Revelations 2 (PSV, PS3, PS4)– 2015.02.17

Pierwszy odcinek niezwykle oczekiwanego horroru od studia Capcom. Autorzy gry pozwolą graczom wcielić się w znaną i lubianą Claire Redfield, która będzie wspomagana przez Moirę Burton. Obie bohaterki trafią na niebezpieczną wyspę (więzienie), gdzie będą walczyć o życie z krwiożerczymi bestiami.

Studio Capcom podkreślało, że autorzy chcieli wrócić do korzeni serii. Tytuł ma wprowadzić rozgrywkę głównie koncentrującą się na przetrwaniu, straszeniu graczy, rozwiązywaniu zagadek, mniej zaś na typowej walce. Należy pamiętać, iż jest to pierwszy odcinek, który debiutuje wpierw na konsolach PlayStation.

  • Timelines: Assault on America (PC) – 2015. 02.17

Gra to strategia czasu rzeczywistego, która dostępna jest tylko i wyłącznie na komputerach klasy PC. Historia w grze opowiada alternatywną wizję II wojny światowej, w której zabójstwo Adolfa Hitlera doprowadziło do zmasowanej inwazji na USA. Gra oferuje dostęp do kampanii dla jednego gracza, w której naszym zadaniem jest odparcie inwazji, ale również kooperacyjny tryb multiplayer.

  • Total War: Attila (PC) – 2015.02.17

Total War: Attila to jedna z najważniejszych strategii tego okresu roku na PC. Tytuł pozwoli rozegrać bitwy zakrojone na wielką skalę, tak w czasie turowym, jak również rzeczywistym.

Za grę odpowiadają twórcy wszystkich poprzednich odsłon serii, czyli studio Creative Assembly. Attila pozwoli nam przeżyć konflikt rozpoczynający się jeszcze w roku 395, w okresie końcówki panowania cesarstwa rzymskiego. Gracze będą mogli wziąć udział w kampanii i walczyć Rzymem. Cesarskie legiony będą musiały walczyć z barbarzyńcami.

  • Resident Evil: Revelations 2 (PC, X360) – 2015.02.18
  • Ironfall: Invasion (3DS) – 2015.02.19
  • Pokemon Shuffle (3DS) – 2015.02.19

Jest to jedna z wielu część słynnej serii gier RPG z cyklu o Pokemonach. W tym przypadku produkcja odbiega jednak od swoich poprzedniczek, gdyż jest to tytuł logiczny oparty na modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności.

  • Dead or Alive: Last Round (PS3, PS4, XO, X360) – 2015.02.20

W tym przypadku gracze mają do czynienia z ostateczną wersją piątej odsłony bijatyki Dead or Alive. Gra zawierać będzie większość wydanych do tej pory dodatków DLC oraz nowych zawodników. Szczególnie jeżeli mowa o edycji na PlayStation 4 i Xboksa One, tytuł został dodatkowo wzbogacony o poprawioną oprawę graficzną, która obsługuje rozdzielczość 1080p oraz działa w 60 klatkach na sekundę.

  • The Book of Unwritten Tales 2 (PC) – 2015.02.20

Druga część gry przygodowej ujętej w klasycznym stulu point-and-click. W drugiej części cyklu gracze powrócą do magicznego świata, w którym walczą ze sobą Armia Cieni i Sojusz.

  • The Order: 1886 (PS4) – 2015.02.20

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Wielu na pewno ciekawi, jak The Order: 1886 prezentuje się w akcji. Miejsce akcji The Order 1886 to Londyn z okresu epoki wiktoriańskiej. Samo miasto zostało bardzo wiernie odwzorowane. Natomiast realia epoki są nieco różne od tej rzeczywistej, historycznej.

Written By
More from Patryk

Sleeping Dogs Definitive Edition na nowym zwiastunie

Autorzy gry Sleeping Dogs Definitive Edition opublikowali w sieci zwiastun swojej produkcji....
Read More