Nadchodzące premiery gier (09.03-15.03 – 2015)

W tym tygodniu jedną z najważniejszych premier jest z pewnością gra Sid Meier’s Starships, która pojawi się na PC oraz odświeżone DmC Devil May Cry: Definitive Edition na PS4 i Xone.

Sid Meier's Starships, czyli nowa marka od twórców Civilization!
Sid Meier’s Starships, czyli nowa marka od twórców Civilization!
  • Shelter 2 (PC) – 09-03-2015

Shelter 2 to kontynuacja oryginalnej gry symulacyjnej studia Might and Delight, dzięki której gracz wcielasię w samicę rysia w naturalnym środowisku. Głównym celem gry jest przygotowanie kryjówki oraz zadbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo potomstwa. Producenci gry postarali się wiernie odwzorować schemat życia tych zwierząt i opracować całkiem ciekawe mechanizmy oraz oprawę graficzną. Gra dostępna tylko na PC.

  • Cities Skyline (PC) – 10–03–2015
  • Hot Line Miami 2: Wrong Number (PC) – 10–03–2015
  • DmC Devil May Cry: Definitive Edition (XO, PS4) – 10–03–2015

DmC Devil May Cry: Definitive Edition zostało przygotowane w rozdzielczości aż 1080p i płynnych 60 klatkach na sekundę na obu konsolach. Premiera gry nastąpi już 10 marca na Xbox One oraz PlayStation 4. Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne okładki zestawu.

  • Assassin’s Creed: Rogue (PC) – 10-03-2015

Nowy bohater, nowe realia wieku XVIII oraz okres wojny siedmioletniej. Mroźne lokacje, żegluga, usprawniona oprawa graficzna oraz otwarte przestrzenie. Assassin’s Creed: Rouge na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 zebrał wysoka średnią ocen (Metacritic) na poziomie 73 punktów. Warto spróbować w wersji na PC.

  • Ori and the Blind Forest (PC, XO) – 11-03-2015

Głównym bohaterem gry spod dłuta Moon Game Studios jest tytułowy Ori, który jest młodym i niedoświadczonym duchem lasu. Protagonista podczas swej podróży stara się dowiedzieć więcej o sobie, a także o otaczającym go świecie. Co ciekawe podczas rozgrywki ani razu nie usłyszymy dialogów. Twórcy postarają się przedstawić fabułę za pomocą otoczenia oraz dzięki niemym cut- scenkom. Gameplay do wglądu poniżej.

  • Mario Party X (Wii U) – 12-03-2015
  • Trine: Enchanced Edition (Wii U) – 12-03-2015
  • Sid Meier’s Starships (PC) – 12-03-2015

Mowa tutaj o turowej strategii, w której poprowadzimy do boju nasze wojska w całej galaktyce. Gra swoim klimatem nawiązuje do głośnego ostatnimi czasy filmu Interstellar. Gracz będzie mógł poprowadzić flotę kosmiczną i podbijać, eksplorować oraz odkrywać niezbadane planety.

Dla zainteresowanych przygotowano multum misji, zadań pobocznych, wciągający turowy system walki, drzewka umiejętności oraz mnóstwo jednostek do dyspozycji.

Written By
More from Patryk

Street Fighter V – kilkuminutowy gameplay trafił do sieci

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący rozgrywkę ze Street Fighter V....
Read More