Nadchodzące premiery gier (09.03-15.03 – 2015)

W tym tygodniu jedną z najważniejszych premier jest z pewnością gra Sid Meier’s Starships, która pojawi się na PC oraz odświeżone DmC Devil May Cry: Definitive Edition na PS4 i Xone.

Sid Meier's Starships, czyli nowa marka od twórców Civilization!
Sid Meier’s Starships, czyli nowa marka od twórców Civilization!
  • Shelter 2 (PC) – 09-03-2015

Shelter 2 to kontynuacja oryginalnej gry symulacyjnej studia Might and Delight, dzięki której gracz wcielasię w samicę rysia w naturalnym środowisku. Głównym celem gry jest przygotowanie kryjówki oraz zadbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo potomstwa. Producenci gry postarali się wiernie odwzorować schemat życia tych zwierząt i opracować całkiem ciekawe mechanizmy oraz oprawę graficzną. Gra dostępna tylko na PC.

  • Cities Skyline (PC) – 10–03–2015
  • Hot Line Miami 2: Wrong Number (PC) – 10–03–2015
  • DmC Devil May Cry: Definitive Edition (XO, PS4) – 10–03–2015

DmC Devil May Cry: Definitive Edition zostało przygotowane w rozdzielczości aż 1080p i płynnych 60 klatkach na sekundę na obu konsolach. Premiera gry nastąpi już 10 marca na Xbox One oraz PlayStation 4. Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne okładki zestawu.

  • Assassin’s Creed: Rogue (PC) – 10-03-2015

Nowy bohater, nowe realia wieku XVIII oraz okres wojny siedmioletniej. Mroźne lokacje, żegluga, usprawniona oprawa graficzna oraz otwarte przestrzenie. Assassin’s Creed: Rouge na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 zebrał wysoka średnią ocen (Metacritic) na poziomie 73 punktów. Warto spróbować w wersji na PC.

  • Ori and the Blind Forest (PC, XO) – 11-03-2015

Głównym bohaterem gry spod dłuta Moon Game Studios jest tytułowy Ori, który jest młodym i niedoświadczonym duchem lasu. Protagonista podczas swej podróży stara się dowiedzieć więcej o sobie, a także o otaczającym go świecie. Co ciekawe podczas rozgrywki ani razu nie usłyszymy dialogów. Twórcy postarają się przedstawić fabułę za pomocą otoczenia oraz dzięki niemym cut- scenkom. Gameplay do wglądu poniżej.

  • Mario Party X (Wii U) – 12-03-2015
  • Trine: Enchanced Edition (Wii U) – 12-03-2015
  • Sid Meier’s Starships (PC) – 12-03-2015

Mowa tutaj o turowej strategii, w której poprowadzimy do boju nasze wojska w całej galaktyce. Gra swoim klimatem nawiązuje do głośnego ostatnimi czasy filmu Interstellar. Gracz będzie mógł poprowadzić flotę kosmiczną i podbijać, eksplorować oraz odkrywać niezbadane planety.

Dla zainteresowanych przygotowano multum misji, zadań pobocznych, wciągający turowy system walki, drzewka umiejętności oraz mnóstwo jednostek do dyspozycji.

Written By
More from Patryk

Twórcy Lost Planet 3, firma Spark Unlimited, kończy swoją działalność

Jeżeli wielu z Was lubiło grę Lost Planet 3, za którą odpowiadało...
Read More