Nadchodzące premiery gier (09.02-15.02. 2015)

W tym tygodniu otrzymamy długo oczekiwaną superprodukcję od studia Turtle Rock w postaci Evolve na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Warto jednak rzucić okiem również na inne premiery tego tygodnia.

Evolve to pozycja dla ludzi lubiących gry kooperacyjne.
Evolve to pozycja dla ludzi lubiących gry kooperacyjne.

Jedną z największych premier tego tygodnia jest bez wątpienia debiut Evolve. W dzisiejszym przeglądzie premier nadchodzącego tygodnia to właśnie ten tytuł jest najgłośniejszy oraz najbardziej oczekiwany. Przyćmiewa on swoim blaskiem nieco inne premiery gier takich jak chociażby Cities XXL, The Escapist czy też The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D.

  • Evolve (PC, PS4, XO) – 2015. 02.10

Evolve to wieloosobowe strzelanina FPS od twórców bardzo popularnego swojego czasu Left 4 Dead. Autorzy ze studia Turtle Rock wprowadzają jednak nieco inny schemat rozgrywki. Czworo graczy wciela się w rolę łowców, zaś piątym będzie ogromna bestia. Co warte jest podkreślenia – gra działa na silniku Cry Engine.

Zainteresowane osoby, które zakupią grę w dystrybucji cyfrowej na Xbox One (cena 299,99) mogą liczyć na skórkę Savage Goliath oraz zaprezentowanego czwartego potwora – Behemota. Bestię można zakupić również osobno, potwór został wyceniony na 14, 99 (ok. 59 złotych). Dodatkowo gracze zostaną obdarowani trzecim poziomem doświadczenia – daje dostęp do czterech postaci oraz trzeciej bestii o nazwie Wraith.

Gameplay z Evolve do wglądu poniżej, warto się zainteresować i przygotować na emocjonujące starcia z innymi graczami.

  • Super Stardust Ultra (PS4) – 2015.02.10

Super Stardust Ultra to czwarta część serii gier zręcznościowych. Wcielamy się w pilota statku kosmicznego, który broni planety przed niebezpieczeństwem ze strony obcych najeźdźców. Gra pojawiła się w 2007 roku na konsoli PlayStation 3, aby później trafić także w postaci kolejnych odsłon na PSP oraz PlayStation Vita.

  • Unmechanical Extended (PS3, PS4) – 2015.02.10

W tym przypadku gracze mają do czynienia z rozszerzoną wersją gry logicznej, wydanej pierwotnie w połowie 2012 roku na komputerach PC, a następnie przeniesionej także na urządzenia mobilne. Gracze wcielą się w sympatycznego, małego robota, który trafi do podziemnego świata pełnego labiryntów.

  • Cities XXL (PC) – 2015.02.12

Strategia ekonomiczna, traktująca o zarządzaniu współczesnym miastem. Grę opracowało wewnętrzne studio deweloperskie firmy Focus Home Interactive (odpowiedzialni za dwie poprzednie odsłony cyklu). Gracze wcielają się w burmistrza wirtualnego miasta i rozwijają je według własnej woli. Zadaniem graczy jest odpowiednie rozwijanie miasta, dbanie o ekonomię, finanse, wzrost gospodarczy, kulturę, rozrywkę oraz komunikację. Typowy symulator dla zainteresowanych.

  • Decay: The Mare (PC) – 2015. 02. 13
  • Lucius II: The Prophecy (PC) – 2015. 02. 13

Lucius II: The Prophecy jest kontynuacją pierwszej części przygodówki utrzymanej w konwencji horroru z 2012 roku. Gra czerpała inspiracje z kultowej serii filmów Omen. Historia opowiadała o losach chłopca będącego synem Lucyfera i mającego za zadanie doprowadzić do brutalnej śmierci wszystkich ludzi w swoim otoczeniu.

  • The Escapist (XO) – 2015. 02. 13

The Escapist to symulator więźnia (?), w którym zawarto elementy gier strategicznych, zręcznościowych oraz platformowych. Tytuł został utrzymany w grafice rodem z 8-bitów.

  • The Legend of Zelda: Marjora’s Mask – 2015.02.13

Odświeżona wersja jednej z najciekawszych odsłon kultowej serii The Legend of Zelda, przygotowany z myślą o użytkownikach przenośnej konsolki 3DS. Gracze posiadający ten system powinni się zainteresować i poznać historię popularnego Linka.

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End otrzymało datę premiery oraz edycję kolekcjonerską

Sony oraz Naughty Dog wreszcie ujawnili informacje na temat daty premiery oraz...
Read More