Nadchodzące premiery gier (02.03 – 08.03 – 2015)

Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?
Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?
  • Helldivers (PS3, PS4, PSV)- 3.03. 2015r.

Helldivers jest zręcznościową strzelaniną opracowaną przez zespół Arrowhead Game Studios, czyli twórców m.in. Magicki. W Helldivers przenosimy się do przyszłości i wcielamy się w członków tytułowego oddziału, który jest ostatnią linią obrony dla ludzkości, która nękana jest konfliktami politycznym, a w dodatku została zaatakowana przez trzy rasy obcych.

Tytuł ten stawia na zabawę w czteroosobowej kooperacji, ale samotni gracze będą mogli bez problemu ukończyć kampanię w pojedynkę. Akcję obserwujemy z góry, tzw. rzut izometryczny, który zaobserwować możemy również w grach z serii Diablo. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i polega na likwidowaniu kolejnych, napotkanych wrogów. Dla fanów kooperacji tytuł jak najbardziej wart uwagi.

  • Lords of the Fallen: Ancient Labyrinth (PC, PS4, XONE)- 3.03. 2015r.

W tym tygodniu Lords of the Fallen doczeka się pierwszego rozszerzenia, które również zostało opracowane przez polskie studio City Interactive przy współpracy z niemieckim Decl13, oczywiście pod kierownictwem Tomasza Gopa.

W Ancient Labyrinth Harkyn przemierzać będzie tytułowy labirynt, znajdujący się w starej bibliotece pomiędzy światem ludzi i demonów, które osiągnęły nieśmiertelność. Naszym zadaniem będzie rozprawianie się z owymi demonami. Pierwsze DLC na pewno obfitować będzie we wspaniałe starcie z większymi przeciwnikami. Jeśli stęskniliście się za Harkynem, to Ancient Labyrinth jest idealną okazją, aby powrócić do świata Lords of the Fallen.

Lords-of-The-Fallen

  • White Night (PC, PS4, XONE)- 3.03. 2015r.

White Night jest survival horror z perspektywy trzeciej osoby, gdzie wszystko jest czarno- białe, co znacząco podkręca klimat produkcji. Twórcy, czyli francuskie studio Osome, którego członkowie mają za sobą prace nad takimi grami jak Heavy Rain, Remember Me, czy też Beyond: Dwie Dusze, podczas pracy nad swoją produkcją inspirowali się twórczością Alfreda Hitchocka, a także pierwszą odsłoną Alone in the Dark.

Akcja gry rozgrywa się we wczesnych latach 30. XX wieku. Miejsce akcji, to stara posiadłość, w której główny bohater zostaje uwięziony. Podczas pobytu w tajemniczym miejscu musimy stawić czoła przeszłości, a także rozwiązać szereg zagadek logicznych, a w tym celu wykorzystamy technikę światła i cienia. Umiejętne posługiwanie się tymi dwoma rzeczami pozwoli nam na przeżycie. Fanom horrorów i detektywistycznego klimatu na pewno gra przypadnie do gustu.

  • Zombie Army Trilogy (PC, PS4, XONE)- 6.03.2015r.

Zombie Army Trilogy to zestaw dwóch pierwszych, odświeżonych odsłona serii Sniper Elite: Nazi Zombie Army, który uzupełniony jest o kolejną część kampanii. Za tytuł ten, podobnie jak za poprzednie odsłony, odpowiada studio Rebellion. Zombie Army Trilogy podzielone jest na trzy kampanie, z czego każda z nich zawiera 15 misji fabularnych, podczas których musimy zmierzyć się z „martwymi” nazistami.

W Zombie Army Trilogy dostępny jest tryb wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy, co oznacza, że bez problemu możemy ukończyć kampanie wraz z przyjaciółmi. Oprócz tego twórcy udostępnią również tryb Hordy, w którym to naszym zadaniem będzie zwalczanie kolejnych fal nazistów. Twórcy zapewniają, że odświeżone dwie pierwsze odsłony serii działają na konsolach ósmej generacji w rozdzielczości 1080p. Jeśli nie mieliście okazji zagrać dotychczas w gry z tej serii, to właśnie nadarza się dobra okazja.

Written By
More from Patryk

Crown of the Sunken King – czego możemy spodziewać się po dodatku do Dark Souls 2?

From Software publikuje zwiastun premierowy dodatku do gry Dark Souls . Crown...
Read More