Nadchodzące premiery gier (02.03 – 08.03 – 2015)

Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?
Zombie to popkulturowy fenomen, czy oni kiedykolwiek nam się znudzą?
  • Helldivers (PS3, PS4, PSV)- 3.03. 2015r.

Helldivers jest zręcznościową strzelaniną opracowaną przez zespół Arrowhead Game Studios, czyli twórców m.in. Magicki. W Helldivers przenosimy się do przyszłości i wcielamy się w członków tytułowego oddziału, który jest ostatnią linią obrony dla ludzkości, która nękana jest konfliktami politycznym, a w dodatku została zaatakowana przez trzy rasy obcych.

Tytuł ten stawia na zabawę w czteroosobowej kooperacji, ale samotni gracze będą mogli bez problemu ukończyć kampanię w pojedynkę. Akcję obserwujemy z góry, tzw. rzut izometryczny, który zaobserwować możemy również w grach z serii Diablo. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i polega na likwidowaniu kolejnych, napotkanych wrogów. Dla fanów kooperacji tytuł jak najbardziej wart uwagi.

  • Lords of the Fallen: Ancient Labyrinth (PC, PS4, XONE)- 3.03. 2015r.

W tym tygodniu Lords of the Fallen doczeka się pierwszego rozszerzenia, które również zostało opracowane przez polskie studio City Interactive przy współpracy z niemieckim Decl13, oczywiście pod kierownictwem Tomasza Gopa.

W Ancient Labyrinth Harkyn przemierzać będzie tytułowy labirynt, znajdujący się w starej bibliotece pomiędzy światem ludzi i demonów, które osiągnęły nieśmiertelność. Naszym zadaniem będzie rozprawianie się z owymi demonami. Pierwsze DLC na pewno obfitować będzie we wspaniałe starcie z większymi przeciwnikami. Jeśli stęskniliście się za Harkynem, to Ancient Labyrinth jest idealną okazją, aby powrócić do świata Lords of the Fallen.

Lords-of-The-Fallen

  • White Night (PC, PS4, XONE)- 3.03. 2015r.

White Night jest survival horror z perspektywy trzeciej osoby, gdzie wszystko jest czarno- białe, co znacząco podkręca klimat produkcji. Twórcy, czyli francuskie studio Osome, którego członkowie mają za sobą prace nad takimi grami jak Heavy Rain, Remember Me, czy też Beyond: Dwie Dusze, podczas pracy nad swoją produkcją inspirowali się twórczością Alfreda Hitchocka, a także pierwszą odsłoną Alone in the Dark.

Akcja gry rozgrywa się we wczesnych latach 30. XX wieku. Miejsce akcji, to stara posiadłość, w której główny bohater zostaje uwięziony. Podczas pobytu w tajemniczym miejscu musimy stawić czoła przeszłości, a także rozwiązać szereg zagadek logicznych, a w tym celu wykorzystamy technikę światła i cienia. Umiejętne posługiwanie się tymi dwoma rzeczami pozwoli nam na przeżycie. Fanom horrorów i detektywistycznego klimatu na pewno gra przypadnie do gustu.

  • Zombie Army Trilogy (PC, PS4, XONE)- 6.03.2015r.

Zombie Army Trilogy to zestaw dwóch pierwszych, odświeżonych odsłona serii Sniper Elite: Nazi Zombie Army, który uzupełniony jest o kolejną część kampanii. Za tytuł ten, podobnie jak za poprzednie odsłony, odpowiada studio Rebellion. Zombie Army Trilogy podzielone jest na trzy kampanie, z czego każda z nich zawiera 15 misji fabularnych, podczas których musimy zmierzyć się z „martwymi” nazistami.

W Zombie Army Trilogy dostępny jest tryb wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy, co oznacza, że bez problemu możemy ukończyć kampanie wraz z przyjaciółmi. Oprócz tego twórcy udostępnią również tryb Hordy, w którym to naszym zadaniem będzie zwalczanie kolejnych fal nazistów. Twórcy zapewniają, że odświeżone dwie pierwsze odsłony serii działają na konsolach ósmej generacji w rozdzielczości 1080p. Jeśli nie mieliście okazji zagrać dotychczas w gry z tej serii, to właśnie nadarza się dobra okazja.

Written By
More from Patryk

Firma Ouya na wystawiona na sprzedaż

Ouya osiągnęło sukces pod względem zbiórki pieniędzy wśród graczy, ale nic ponadto....
Read More