Nadchodzące premiery gier (02. 02 – 08.02. 2015)

W tym tygodniu zabraknie wielkich premier na konsolach stacjonarnych, dlatego też warto zwrócić się w stronę komputerów osobistych. Debiutują między innymi Deathtrap czy też The Mighty Quest for Epic Loot.

Dragon Ball było emitowane w Polsce jako serial animowany na kanale RTL 7.
Dragon Ball było emitowane w Polsce jako serial animowany na kanale RTL 7.

Nadchodzący tydzień jest niezwykle słaby, jeżeli mowa o premierach na konsolach stacjonarnych, w szczególności PlayStation 4 oraz Xbox One. Jedyną grą wartą uwagi jest Dragon Ball: Xenoverse, które na starej i nowej generacji konsol. Czy sayanie będą w stanie zadowolić graczy w tym tygodniu?

  • Apotheon (PC, PS4) – 2015. 02. 02

Tytuł ”wagi lekkiej”, który wchodzi w skład lutowej oferty PlayStation Plus. Jest to niezależna, platformówka 2D, która została osadzona w klimatach mitologii greckiej. Rozgrywka standardowo polega na wędrowaniu po dużych poziomach, walce oraz zbieraniu przedmiotów.

  • Grow Home (PC) – 2015.03.02

Ubisoft zdecydowali się zainwestować w niewielki projekt gry zręcznościowej polegającej na wspinaczce. Podczas rozgrywki wcielamy się w malutkiego robota, BUDa, który wędruje po całej galaktyce w poszukiwaniu nowych gatunków roślin.

  • Deathtrap (PC) – 2015.04.02

Gra strategiczna typu Tower Defense od twórców Króla Artura oraz całkiem ciekawego The Adventures of Van Helsing. Deathtrap jest właściwie rozwinięciem formuły jednej z minigierek zawartych w grze The Adventures of Van Helsing. Tutaj przyjdzie nam się zmierzyć z zastępami demonów, których powstrzymamy za pomocą różnego rodzaju wieżyczek oraz pułapek.

  • Castle in the Darkness (PC) – 2015.05.02

Klasyczna, dwuwymiarowa platformówka nawiązująca do takich klasyków jak MegaMan czy też Castlevania. Całość jest utrzymana w stylu retro. Gra dostępna tylko na PC.

  • Dragon Ball: Xenoverse (PC, PS4,XO, X360, PS3) – 2015.05.02

Dragon Ball: Xenoverse to najnowsza odsłona popularnego cyklu bijatyk, który traktuje o bardzo popularnej marce Dragon Ball. Jest to debiut serii na konsolach nowej generacji, a więc warto jest się bacznie przyglądać tej pozycji. Autorzy ze studia Dimps zapowiadają największe starca w historii serialu, gracze mogą liczyć na dużą ilość zawodników, jak również dopracowaną oprawę graficzną.

Gra jednak odbiega nieco od poprzednich odsłon cyklu. Producenci zdecydowali się wprowadzić wirtualne miasto, po którym gracz będzie mógł się dowolnie poruszać. Co więcej, obiecano wprowadzenie zupełnie nowych, tajemniczych zawodników.

  • The Mighty Quest for Epic Loot (PC) – 2015.05.02

Propozycja z gatunku free to play, która dostępna jest tylko i wyłącznie na rynku PC. Gracze będą mogli rozgrywać wieloosobowe mecze, tytuł jest połączeniem strategii oraz dungeon-crawlera. Jedni będą zakładać pułapki i chronić swojego dobytku, podczas gdy drudzy postarają się tych pierwszych ograbić.

  • Sunless Sea (PC) – 2015.06.02

Gra jest hybrydą wielu gatunków – przygodówki, strategii oraz platformówki. Jako kapitan statku musimy zbadać podziemny ocean. Całość jest ujęta w klimatach steampunku od twórców gry Fallen London. Gracz otrzymuje pełną swobodę eksploracji i w świecie gry ma wolną wolę. Warto sprawdzić chociażby z powodu niebanalnego pomysłu oraz wykonania.

Written By
More from Patryk

Zobaczcie gameplay z gry Forza Motorsport 6

Microsoft na swojej konferencji podczas E3 2015 ujawnił trailer Forza Motorsport 6....
Read More