Nadal nie znamy konkretów na temat DriveClub PlayStation Plus Edition

Evolutions Studios nadal nie ma dla graczy wiadomości o darmowej edycji DriveClub w ofercie PlayStation Plus. Studio wciąż ma problemy natury technicznej.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Producent gry DriveClub, studio Evolution, nadal nie ma konkretnych informacji na temat edycji PlayStation Plus. Tytuł miał się pojawić razem z premierą pudełkową, ale w związku z problemami technicznymi, tak się nie stało.

Edycja PlayStation Plus miała być dostępna z poziomu konsoli PlayStation 4 już dwa tygodnie temu. Okazało się jednak, iż zainteresowanie tym tytułem przerosło samych twórców i nie przygotowali się oni organizacyjnie na przeciążenia serwerów.

Problemy z połączeniem zatruły życie wszystkim graczom, również tym posiadającym wersję pudełkową, bowiem nie mogli oni połączyć się z internetem celem rozgrywek sieciowych. Sprawa została załagodzona i dziś już wszyscy możemy cieszyć się zabawą w sieci, wszyscy ale nie zainteresowanie edycją PlayStation Plus.

”Edycja PlayStation Plus gry DriveClub, jak również wiadomości na jej temat, pojawią się wkrótce. Wybaczcie, że musicie tyle czekać, ale napotkaliśy kilka problemów.” – Facebook, Evolution Studios.

Kłopotliwa sytuacja nie powinna powtórzyć się w przyszłości. Twórcy z Evolution Studios przygotowało dla nas wybitną grę wyścigową, której wizerunek został nadszarpnięty właśnie poprzez problemy z połączeniami sieciowymi. Więcej informacji na temat gry już wkrótce.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/21/still-no-concrete-info-on-driveclub-ps-plus-edition/]

Written By
More from Patryk

Na PlayStation VIta pojawi się mnóstwo nowych tytułów, w tym Resident Evil: Revelations

PlayStation Vita otrzyma kilka ciekawych tytułów na przestrzeni najbliższych miesięcy. Japońska firma...
Read More