Na wersję PlayStation Plus gry DriveClub będziecie musieli jeszcze poczekać

Evolution Studios nadal pracują nad udostępnieniem gry DriveClub w wersji dla usługi PlayStation Plus.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Ekipa ze studia Evolution nadal pracuje nad wersją PlayStation Plus gry wyścigowej DriveClub na konsolę PlayStation 4. Tytuł miał pojawić się bezpłatnie, w przypadku aktywnej subskrypcji PlayStation Plus, w okresie premiery rynkowej gry. Niestety, szumne zapowiedzi koncernu Sony rozminęły się z rzeczywistością, bowiem serwery DriveClub nie wytrzymały.

Autorzy gry na Twitterze zamieścili wpis informujący o tym, że na składanie konkretnych obietnic dotyczących premiery na PlayStation Plus jest nadal za wcześnie. Jeden z graczy zdecydował się dopytać o wersję przeznaczoną dla subskrybentów PlayStation Plus, ale producent odpowiedział mu, że aktualnie nadal trwają prace ze stabilizacją serwerów mające na celu udostępnienie finalnej wersji gry.

Edycja DriveClub na PlayStation Plus ma zawierać tylko i wyłącznie jedną lokację (Indie), która składa się z 5 torów oraz 11 tras. Oczywiście udostępnione zostanie 10 samochodów, kolekcję będzie można rozszerzyć odpłatnie.

DriveClub niezwykle się rozwinęło w ostatnim okresie, choć zapowiedzi o wielkiej grze społecznościowej w klimatach wyścigów mogły być składane na wyrost. Tytuł zainteresował wielu graczy na całym świecie, a jego średnia ocen na serwisie Metacritic to 71.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/02/13/driveclub-still-a-lot-of-server-development-needed-for-ps-edition-dev-says/]

Wszystko można zarzucić DriveClub, ale nie to, że gra wygląda wybitnie!
Wszystko można zarzucić DriveClub, ale nie to, że gra wygląda wybitnie!
Written By
More from Patryk

Ile potrwa gra Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku....
Read More