Na The Game Awards poznamy 12 nowych gier

W sieci pojawiły się informacje odnośnie prezentacji gier wideo na uroczystości The Game Awards. Spodziewajcie się dwunastu wielkich zapowiedzi.

The Game Awards, czyli kolejna impreza w kalendarzu gracza!
The Game Awards, czyli kolejna impreza w kalendarzu gracza!

Już w najbliższy piątek ekipa Game Trailers zorganizuje imprezę The Game Awards. Gracze z całego świata wyczekują tej uroczystości, bowiem właśnie na niej mamy poznać mnóstwo nowych gier. W sieci pojawiły się informacje mówiące aż o 12 nowych tytułach.

Imprezę organizuje między innymi Geoff Keighley, który od lat współpracuje z ekipą GameTrailers. Znany i lubiany prezenter postanowił wypowiedzieć się na temat The Game Awards w sieci, za pośrednictwem swojego Twittera.

”Coś dzisiaj oceniałem. Nie byłem pewien, jak duże to będzie, ale zobaczyłem materiały i stwierdzam, że ludzie oszaleją.

W piątek wieczorem pokażemy kilkanaście (dokładnie ponad tuzin, czyli więcej niż 12 – red.) światowych premier. Jakie gry chcielibyście zobaczyć? Więcej informacji pojawi się wkrótce.” – Geoff Keighley.

Gospodarz uroczystości współpracuje z Sony i Microsoftem głównie nad pokazami gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto również wspomnieć o takich osobistościach jak Hideo Kojima, twórca Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, który na imprezie zapowie kolejną odsłoną trybu Metal Gear Online. Czekamy!

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/more_than_12_world_premieres_set_for_this_fridays_the_game_awards.html]

 

 

 

Written By
More from Patryk

Znamy datę premiery Natural Doctrine w Europie

Twórcy japońskiej gry Natural Doctrine potwierdzili oficjalną datę premiery na rynku w...
Read More