Na rynek trafiają nowe zestawy konsoli PlayStation Vita

Firma Sony przygotowała nowe zestawy z konsolą PlayStation Vita, które trafią na japoński rynek.

PlayStation Vita to najnowsza konsola przenośna firmy Sony na rynku.
PlayStation Vita to najnowsza konsola przenośna firmy Sony na rynku.

Sony Computer Entertainment Japan and Asia zapowiedziało właśnie nowy zestaw z konsolą PlayStation Vita, który pojawi się na tamtejszym rynku. Gracze mogą liczyć na tak zwany ”PlayStation Vita Debut Pack”, który to został wyceniony na kwotę 169 dolarów.

Oczywiście nie wiadomo jeszcze, czy i ewentualnie kiedy zestaw ten pojawi się w Europie. W skład pakietu wchodzi konsola PlayStation Vita, akcesoria, karta pamięci o pojemności 16 GB oraz kod na piętnaście dni subskrypcji PlayStation Plus.

Ponadto w skład zestawu wchodzi karta pamięci z zainstalowanymi grami wideo. Japońscy gracze otrzymają całkiem przyzwoite produkcje utrzymane w duchu tamtej stylistyki, mianowicie gry Chain Chronicle V, Magica Wars: ZAIBATSU oraz Monster Hunter Frontier G. Ponadto zainteresowani konsolą mogą liczyć na specjalne motywy z takich gier jak God Eater 2, Rage Burst oraz Phantasy Star Online 2.

Najwyraźniej PlayStation Vita zamierza stanąć do walki o lokalnego klienta z konsolą Nintendo 3DS. Miejmy nadzieję, że już wkrótce Sony przygotuje również nową ofertę dla graczy z zachodu.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/19/sony-announces-playstation-vita-debut-pack-for-japan-includes-16-gb-memory-card-and-more/]

Written By
More from Patryk

E3 2014 – premierowy zwiastun Forza Horizon 2!

Na targach E3 w Los Angeles, podczas konferencji Microsoftu, zaprezentowano premierowy zwiastun...
Read More