Na PlayStation VIta pojawi się mnóstwo nowych tytułów, w tym Resident Evil: Revelations

PlayStation Vita otrzyma kilka ciekawych tytułów na przestrzeni najbliższych miesięcy. Japońska firma zapowiedziała wsparcie konsoli na PlayStation Experience.

Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.
Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.

Podczas imprezy PlayStation Experience firma Sony zaprezentowała kilka ciekawych informacji głównie dotyczących konsoli PlayStation 4. Japoński koncern zdecydował się ponadto zacząć zajmować się również PlayStation Vita. Konsola otrzyma strzał pozytywnej energii w postaci kolejnych gier, które pojawią się na ten system.

Pierwsza wielka pozycja to Resident Evil: Revelations 2, które otrzyma swoją wersję na przenośną platformę japońskiego giganta. Capcom to nie jedyny producent, który udostępni na PlayStation Vita nowe gry.

PlayStation Vita otrzyma następujące tytuły:
  • Super Time Force Ultra
  • Towerfall: Ascension
  • The Banner Saga
  • Octodad: Dadliest Catch
  • Broken Age
  • Darkest Dungeon
  • Suikoden I oraz Suikoden II

Dwa ostatnie tytuły zasługują na szczególną uwagę, bowiem to absolutna klasyka gatunku jRPG. Seria debiutowała w roku 1997 na pierwszym PlayStation. Trzy lata później Suikoden II pojawiło się również na PlayStation i podobnie rozkochało graczy. Obie odsłony tej klasycznej serii pojawią się już niebawem na PlayStation Store w wersji cyfrowej, toteż będziecie mieli okazję się zapoznać z klasyką.

Sony najwyraźniej przypomniało sobie o istnieniu PlayStation Vita. Jest to interesująca technologicznie konsola, tym niemniej nadal ma niewiele ekskluzywnych tytułów do zaoferowania. Warto jednak podkreślić, iż takie gry jak Uncharted: Golden Abyss czy też Killzone: Mercenaries udowodniły, że granie na PlayStation Vita może prezentować się pozytywnie.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/12/resident-evil-revelations-2-towerfall.html]

Written By
More from Patryk

Titanfall – 15 map, pięć trybów gry i masa screenów

Titanfall to wieloosobowa gra akcji od studia Respawn Entertainment. W sieci pojawiły...
Read More