Na PlayStation Store nowy motyw z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dla PlayStation 4

Firma Sony we współpracy z CD Projekt RED postanowiła dogodzić nieco fanom gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i udostępnić bezpłatnie nowy motyw dla PlayStation 4 na PlayStation Store.

CD Projekt RED nigdzie się nie wybiera, zamierza nadal promować swoją grę Wiedźmin 3: Dziki Gon i tym razem we współpracy z Sony udostępnić na PlayStation Store bezpłatny motyw dla PlayStation 4. CD Projekt RED wrzuciło własne tła (Ciri!), własną muzykę oraz efekty dźwiękowe. Fajnie to wszystko wygląda, choć ja osobiście korzystam z jubileuszowego motywu PlayStation (PSOne), który za każdym razem wita mnie sentymentalnym dźwiękiem odpalanego PlayStation.

W tym miejscu warto również wspomnieć o nadchodzącym dodatku DLC Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś już wiemy, kiedy DLC Serce z Kamienia zostanie udostępnione w sieci. Firma CD Projekt RED wprowadzi to rozszerzenie do sprzedaży już 13 października tego roku. Rozszerzenie zostanie wydane w wersji cyfrowej oraz limitowanej edycji pudełkowej za 80 złotych, zaś 70 złotych w ramach przedsprzedaży.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostało wydane w maju na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez recenzentów oraz graczy na całym świecie. Średnia gry na Metacritic to 92 punkty.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/wiedźmin-3-motyw.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/witcher-3-motyw.png”]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Kim jest Ricko Rodriguez z gry Just Cause 3?

Avalanche Studios, czyli twórcy gry Just Cause 3 przygotowali kolejny filmik z...
Read More