Na której platformie Dragon Age: Inkwizycja wygląda najlepiej?

Serwis IGN opublikował nagrania wideo dotyczące Dragon Age: Inkwizycja. Filmiki mają nam pomóc wyrobić zdanie, na której platformie gra wygląda najlepiej.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

Dragon Age: Inkwizycja zachwyca poziomem audiowizualnym na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Na której z dostępnych platform gra wygląda jednak najlepiej?

Redakcja IGN przygotowała stosowny filmik, który ma nam uzmysłowić, jak najnowsza odsłona klasycznej serii prezentuje się na konsolach nowej generacji oraz komputerach osobistych na ustawieniach Ultra. Warto w tym miejscu podkreślić, że edycja na PlayStation 4 działa w jakości Full HD, czyli 1080p, zaś odpowiednik na Xbox One w rozdzielczości 900p.

W trakcie rozgrywki różnice są zauważalne, ale nie wypływa to negatywnie na ostateczny, w pełni pozytywny, odbiór gry. Jak możecie zauważyć na filmiku poniżej, tytuł na wszystkich trzech platformach prezentuje się bardzo podobnie, choć oczywiście teoretycznie 1080p na PlayStation 4 zapewnia lepszą jakość anty-alisingu oraz większą ostrość.

Written By
More from Patryk

Ile miejsca na dysku zajmuje gra Assassin’s Creed Syndicate?

Przed premierą gry Assassin’s Creed Syndicate pojawiły się informacje na temat jej...
Read More