Na GDC 2015 zaprezentowano nowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Na konferencji Games Developers Conference zaprezentowano również nowe fragmenty rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Wiedźmin 3: Dziki Gon był jedną z atrakcji, jakie przygotowała firma Nvidia na swoim panelu dyskusyjnym w trakcie trwającego Games Developers Conference (GDC 2015). Na mocnym komputerze osobistym, z bliżej nieokreśloną kartą graficzną tego producenta, został odpalony tytuł ekipy CD Projekt RED. Autorzy nagrania pragną uzmysłowić graczom jakość wykonania gry oraz efekty, jakie można uzyskać korzystając właśnie z kart graficznych marki Nvidia.

Twórcy nagrania przedstawiają graczom nową, bardzo rozległą i otwartą lokację. Geralt porusza się po otoczeniu bardzo swobodnie, jest tutaj wiele wzgórz, ale przede wszystkim wspaniale zaprojektowanej roślinności – gęstej, różnorodnej, nasyconej kolorami. Autorzy filmiku podkreślają ponadto istotną rolę cieniowania oraz oświetlenia w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Specjaliści z firmy Nvidia chwalą tym samym pracę wykonaną przez CD Projekt RED.

Prezentacja to nie tylko podziwianie świetnie przygotowanej przestrzeni gry, ale również walka. Filmik zamieszczono w średniej jakości, a samą walkę widzieliście już w przeszłości. Należy mieć nadzieję, że w późniejszym okresie filmik zostanie opublikowany w lepszej jakości.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na platformy Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Gra ma pojawić się na rynku już 19 maja.

[dzięki – http://segmentnext.com/2015/03/04/heres-new-witcher-3-gameplay-video-gdc-2015/]

Written By
More from Patryk

Wakacyjne wydanie magazynu Update już dostępne!

Mamy dobre wiadomości dla fanów nowych technologii, mianowicie najnowszy numer magazynu Update...
Read More