Na E3 zabraknie wieści od twórców LittleBigPlanet.

LittleBigPlanet to dynamiczna platformówka, która jest stworzona z myślą o posiadaczach konsoli PlayStation 3. Niestety firma MediaMolecule nie będzie obecna na zbliżających się targach E3.

Wszyscy nie mogą się doczekać, kiedy nowa odsłona LittleBigPlanet zostanie zapowiedziana.

Twórcy LittleBigPlanet, czyli Media Molecule nie przygotowało nic na zbliżające się targi E3. Jednakże na swoim profilu w serwisie społecznościowym Twitter zapewniają, że przyszły tydzień będzie niezwykle ekscytujący, podkreślając, że niestety niczego nie przygotowali, ale “przybijają piątki” tym, którzy to zrobią. W ramach swego rodzaju rekompensaty twórcy zapewniają, że wieści z ich obozu możemy spodziewać się już po targach, mówiąc, że mają do pokazania wiele ciekawych rzeczy w późniejszym terminie. Proszą fanów o czujność, bo obiecują, że niedługo pojawi się wiele ciekawych informacji na temat ich nowej produkcji.

Potwierdzeniem tego, że żadna produkcja Media Molecule nie pojawi się na E3 mogą być przecieki, które informują, że Sony na swej konferencji ma zaprezentować nową odsłonę God of War oraz Uncharted i ponadto Project Beast. Czy to prawda przekonamy się już 10 czerwca o 3:00 w nocy, wtedy rozpoczyna się konferencja japońskiej firmy.

LBP2-3
LittleBigPlanet to kopalnia pomysłów na świetną zabawę, czy zobaczymy coś nowego na ten temat na E3?

 

More from Mikołaj Ciesielski

Obcy: Izolacja lepszy w wersji na PlayStation 4

Tak przynajmniej twierdzi Gary Napper, czyli główny projektant Creative Assembly, czyli twórców...
Read More