Na czym polega speedrun w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Pamiętacie speedrun z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Dziś jeden z przedstawicieli CD Projekt RED na kanale PlayStation Polska Extra tłumaczy nam, na czym on polegał.

witcher 3 banner

Na naszym serwisie o grach bardzo często pojawiają się w ostatnich dniach wpisy o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Teraz jest to o tyle ciekawy wpis, że publikujemy Wam filmik przygotowany przez PlayStation Polska Extra, w którym przedstawiciel CD Projekt RED opowiada o speedrunie gry.

Na kanale YouTube PlayStation Polska Extra pojawił się jeden z pierwszych materiałów zakulisowych na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W filmie wziął udział Konrad Tomaszkiewicz z CD Projekt RED, który stara się nam wytłumaczyć, na czym polegał speedrun w tej grze.

W przypadku speedruna zaliczenie wszystkich misji fabularnych w Wiedźmin 3: Dziki Gon ma zająć nam 25 godzin. W grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wystarczyło tylko 2,5 godziny, a więc widać znaczący postęp. Warto jednak podkreślić, iż jest to bardzo szybka forma zabawy pomijająca większość smaczków.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zakulisowy materiał z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Reszta pojawi się wkrótce na kanale PlayStation Polska Extra.

Written By
More from Patryk

Nowa odsłona Tony Hawk’s pojawi się na PlayStation 4

Na targach CES 2015 potwierdzono pojawienie się kolejnej odsłony serii Tony Hawk’s...
Read More