Myszka i klawiatura TAC4 dla konsoli PlayStation 4

Gracie w Battlefield 4, Call of Duty: Advanced Warfare bądź Destiny? Na klasycznym padzie od PlayStation 4 może być kłopot, dlatego warto zainteresować się zestawem TAC4.

Jeżeli tylko szukacie przewagi grając w strzelanki na konsoli PlayStation 4, to powinniście zainteresować się gadżetem Tactical Assault Commander 4. Myszka z klawiaturą dedykowana konsoli Sony, czy to może się udać?

TAC4 to bezprzewodowa myszka optyczna oraz dołączana, mała klawiatura. Całość została zaprojektowana z myślą o graczach konsolowych, którzy chcieliby skorzystać z klasycznego, typowo komputerowego zestawu do grania. Sprzęt daje możliwość zagrania klasycznym ”WSAD” znanym z pecetów.

Oczywiście producenci postarali się przygotować swój sprzęt kompleksowo. Na klawiaturze mamy przyciski ”Walk”, ”Snipe” czy też duplikujące przyciski kółko oraz trójkąt. Całkiem dobrze to wygląda, ale jak się na tym będzie grało – czas pokaże.

Za produkcję tego urządzenia odpowiada firma Hori, która wyceniła gadżet na kwotę 87 funtów, czyli około 500 złotych. Stosunkowo dużo, jak za ograniczony funkcjonalnie gadżet. Miejmy nadzieję, że wkrótce Sony przygotuje podobną, ale tańszą, kontrofertę dla zainteresowanych.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/07/this_licensed_ps4_controller_is_for_the_pc_master_race]

tac4 myszka

tac 4 klawiatura

[interaction id=”55a368cf529840a30eccf2db”]

Written By
More from Patryk

Be the Batman Trailer, czyli nowy zwiastun Batman: Arkham Knight

Warner Bros publikuje nowy zwiastun gry Batman: Arkham Knight, który informuje, że...
Read More