MXGP: The Official Motocross Videogame – premiera już 28 marca

MXGP: The Official Motocross Videogame to symulator wyścigów motocrossowych wyprodukowany przez włoskie studio Milestone. Gra trafi na PlayStation 3, PlayStation Vita, Xboksa 360 i komputery osobiste już 28 marca.

022642

 

Sympatycy motoryzacji i gier wyścigowych powinni być zainteresowani. Już za kilka dni, 28 marca, na sklepowe półki trafi gra MXGP: The Official Motocross Videogame, za którą odpowiada znane i cenione studio Milestone. Szpila jest symulatorem mistrzostw motocrossowych, które zabierają nas na tory całego świata. Zasiądziemy za kierownicami licencjonowanych zespołów z całego świata. Autorzy gry posiadają licencję na zawody World Motocross Championship (FIM), a więc fani tego sportu powinni poczuć się jak w domu. Gra trafi na kilka platform już 28 marca, dostępna będzie na PlayStation 3, PlayStation Vita i Xboksie 360. W sieci dostępne jest mnóstwo materiałów z MXGP: The Official Motocross Videogame.

Produkcja firmy Milestone stawia przede wszystkim na realizm. Wcielamy się w postać młodego zawodnika, który będzie musiał wspinać się po szczeblach kariery na sam jej szczyt. W międzyczasie będziemy zmuszeni walczyć na torze, podpisywać kontrakty, udzielać wywiady i starać się o sponsorów. Rozgrywka stawia na realizm i dokładne odwzorowanie tego, czym rządzi się ten sport. W MXGP mamy do dyspozycji wszystkich zawodników sezonu 2013, wszystkie trasy i zespoły. Jak prezentują się liczby? Mamy do dyspozycji 60 zawodników, tyle samo maszyn, którymi pojeździmy na dwunastu, licencjonowanych torach. Oczywiście autorzy gry postarali się o wierne odwzorowanie otoczki tego sportu – balony, flagi, wypełnione po brzegi trybuny, dziennikarze, kibice.

Myślę że MXGP: The Official Motocross Videogame jest warte uwagi każdego fana motoryzacji. Po średnio udanym MUD, tym razem włoscy autorzy postawili na realizm rozgrywki, świetną grafikę i licencję. Jest to tytuł dla fanów tego sportu, ale i reszta graczy powinna się przy nim dobrze bawić. Premiera już na dniach!

Written By
More from Patryk

Wybraliśmy najlepsze gry 2014 roku!

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych gier wideo roku 2014. Lista dotyczy dziesięciu...
Read More