MXGP: The Official Motocross Videogame – premiera już 28 marca

MXGP: The Official Motocross Videogame to symulator wyścigów motocrossowych wyprodukowany przez włoskie studio Milestone. Gra trafi na PlayStation 3, PlayStation Vita, Xboksa 360 i komputery osobiste już 28 marca.

022642

 

Sympatycy motoryzacji i gier wyścigowych powinni być zainteresowani. Już za kilka dni, 28 marca, na sklepowe półki trafi gra MXGP: The Official Motocross Videogame, za którą odpowiada znane i cenione studio Milestone. Szpila jest symulatorem mistrzostw motocrossowych, które zabierają nas na tory całego świata. Zasiądziemy za kierownicami licencjonowanych zespołów z całego świata. Autorzy gry posiadają licencję na zawody World Motocross Championship (FIM), a więc fani tego sportu powinni poczuć się jak w domu. Gra trafi na kilka platform już 28 marca, dostępna będzie na PlayStation 3, PlayStation Vita i Xboksie 360. W sieci dostępne jest mnóstwo materiałów z MXGP: The Official Motocross Videogame.

Produkcja firmy Milestone stawia przede wszystkim na realizm. Wcielamy się w postać młodego zawodnika, który będzie musiał wspinać się po szczeblach kariery na sam jej szczyt. W międzyczasie będziemy zmuszeni walczyć na torze, podpisywać kontrakty, udzielać wywiady i starać się o sponsorów. Rozgrywka stawia na realizm i dokładne odwzorowanie tego, czym rządzi się ten sport. W MXGP mamy do dyspozycji wszystkich zawodników sezonu 2013, wszystkie trasy i zespoły. Jak prezentują się liczby? Mamy do dyspozycji 60 zawodników, tyle samo maszyn, którymi pojeździmy na dwunastu, licencjonowanych torach. Oczywiście autorzy gry postarali się o wierne odwzorowanie otoczki tego sportu – balony, flagi, wypełnione po brzegi trybuny, dziennikarze, kibice.

Myślę że MXGP: The Official Motocross Videogame jest warte uwagi każdego fana motoryzacji. Po średnio udanym MUD, tym razem włoscy autorzy postawili na realizm rozgrywki, świetną grafikę i licencję. Jest to tytuł dla fanów tego sportu, ale i reszta graczy powinna się przy nim dobrze bawić. Premiera już na dniach!

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – porównanie na obu generacjach

Studio Konami zamieściło w sieci ciekawy materiał wideo. Film jest krótkim porównaniem...
Read More