Muve.pl z najlepszym współczynnikiem odpowiedzi na polskim Facebooku!

Sklep Muve.pl to platforma, która zajmuje się sprzedażą gier na konsole i komputery osobiste. Firma posiada również profil na portalu Facebook, na którym zanotowała najlepszy współczynnik odpowiedzi w naszym kraju.

facebook-banner_0

 

Firma Muve.pl w miesiącu lutym zanotowała najlepszy współczynnik odpowiedzi na polskim Facebooku. Wpłynęło to pozytywnie na kondycję firmy i jej odbiór na rodzimym rynku. Muve.pl zostało okrzyknięte najbardziej uważnym profilem w lutym (co możecie zobaczyć na inforgrafice poniżej). Informację taką można znaleźć w najnowszym raporcie firmy Sotrender, zajmującej się badaniem i analityką marketingu facebookowego, która co miesiąc przygotowuje raport uwzględniający prawie wszystkie znaczące strony na Facebooku. Warto zauważyć, że współczynnik odpowiedzi odnosi się do wszystkich polskich profili facebookowych, a nie tylko profili z branży gier. Wielka w tym zasługa samych klientów, którzy szukając bezpośredniej pomocy udają się na popularnego Facebooka.

Warto przeanalizować infografikę nieco głębiej. Dajmy na to wiek użytkowników, w lutym najczęściej aktywni byli ludzie w wieku od 19 do 25 lat. Najszybciej rosnącym profilem jest oficjalne konto Piotrka Żyły, ekscentrycznego skoczka narciarskiego. W pracę na Facebooku najbardziej angażuje się za to Kwejk, który przoduje w tej kategorii. Poniżej możecie rzucić okiem na infografikę w pełni.

1932555_675416852500316_902407740_o

Tags from the story
, ,
Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Forza Motorposrt 6, który musicie zobaczyć

Forza Motorsport 6 pojawi się na Xbox One już z dniem 18...
Read More