Murdered: Śledztwo zza grobu – Edycja Limitowana tylko w salonach Empik

Murdered: Śledztwo zza grobu to trzecioosobowa gra przygodowa, która zostanie wydana na naszym rynku przez firmę Cenega. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani edycją limitowaną, to warto odwiedzić Empik.

Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.
Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.

Uprzejmie informujemy, że 6 czerwca – w dniu premiery gry Murdered: Śledztwo zza grobu w salonach Empik i na empik.com do nabycia będzie także Edycja Limitowana gry. To wydanie będzie zawierać drukowany tajemniczy pamiętnik z gry ze wskazówkami na temat morderstw. Zeszyt zostanie wydany w języku angielskim.

Murdered: Śledztwo zza grobu to detektywistyczny thriller z udziałem zjawisk nadprzyrodzonych, który postawi przed graczami najtrudniejsze wyzwanie – będą musieli rozwikłać zagadkę własnej śmierci. Ronan O’Connor, policjant z Salem, zostaje brutalnie zamordowany przez zamaskowanego mordercę. Uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze, musi połączyć swoje zdolności detektywistyczne z potężnymi, nadprzyrodzonymi mocami. Tylko tak będzie mógł odkryć szokujący związek pomiędzy własną śmiercią, a serią rytualnych zabójstw, które wstrząsnęły Salem.

Premiera w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PS3, PS4, Xbox 360 już 6 czerwca. W tym samym dniu, w wybranych sklepach pojawi się edycja na Xbox One w angielskiej wersji językowej. Polska wersja językowa na Xbox One będzie dostępna po polskiej premierze konsoli.

Written By
More from Patryk

Autorzy implementują tryb fotograficzny do Driveclub

Evolution Studios zdecydowało się na umieszczenie trybu fotograficznego w grze Driveclub. Opcja...
Read More