Murdered: Śledztwo zza grobu – Edycja Limitowana tylko w salonach Empik

Murdered: Śledztwo zza grobu to trzecioosobowa gra przygodowa, która zostanie wydana na naszym rynku przez firmę Cenega. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani edycją limitowaną, to warto odwiedzić Empik.

Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.
Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.

Uprzejmie informujemy, że 6 czerwca – w dniu premiery gry Murdered: Śledztwo zza grobu w salonach Empik i na empik.com do nabycia będzie także Edycja Limitowana gry. To wydanie będzie zawierać drukowany tajemniczy pamiętnik z gry ze wskazówkami na temat morderstw. Zeszyt zostanie wydany w języku angielskim.

Murdered: Śledztwo zza grobu to detektywistyczny thriller z udziałem zjawisk nadprzyrodzonych, który postawi przed graczami najtrudniejsze wyzwanie – będą musieli rozwikłać zagadkę własnej śmierci. Ronan O’Connor, policjant z Salem, zostaje brutalnie zamordowany przez zamaskowanego mordercę. Uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze, musi połączyć swoje zdolności detektywistyczne z potężnymi, nadprzyrodzonymi mocami. Tylko tak będzie mógł odkryć szokujący związek pomiędzy własną śmiercią, a serią rytualnych zabójstw, które wstrząsnęły Salem.

Premiera w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PS3, PS4, Xbox 360 już 6 czerwca. W tym samym dniu, w wybranych sklepach pojawi się edycja na Xbox One w angielskiej wersji językowej. Polska wersja językowa na Xbox One będzie dostępna po polskiej premierze konsoli.

Written By
More from Patryk

PlayStation Experience 2015 – poznaliśmy gry i studia, które pojawią się na imprezie

Zbliżamy się do kolejnej, ostatniej w tym roku imprezy w branży gier...
Read More