Multiplayer do Rise of the Tomb Raider jako dodatek DLC

Tryb wieloosobowy w grze Tomb Raider był wydarzeniem historycznym pokazującym pewne zmiany, jakie zaszły w branży gier wideo. Dziś gry są robione z myślą o zabawie wieloosobowej, w większości, dlatego też pojawi się on w Rise of the Tomb Raider, ale jako DLC.

Tryb multiplayer w Tomb Raider niegdyś był nie do pomyślenia. Jednak przy okazji restartu marki Crystal Dynamics zdecydowali się go wprowadzić. Firma nadal nie ujawniła konkretnych informacji na jego temat w Rise of the Tomb Raider. Jednak zawartość przepustki sezonowej może skrywać właśnie wieloosobowe bieganie z łukiem, jako opcjonalny dodatek DLC.

Gdy producenci gier milczą, odzywają się sprzedawcy hurtowi, którzy ujawniają ”utajnione” szczegóły dotyczące produkcji. Dziś Amazon jest języczkiem uwagi, bowiem najprawdopodobniej potwierdza tezę o trybie multiplayer w grze Rise of the Tomb Raider jako dodatku DLC. Oczywiście wchodzącego w skład przepustki sezonowej, o której Crystal Dynamics nic nie mówi.

”Przepustka Sezonowa do Rise of the Tomb Raider zawiera wiele treści, które poszerzą kampanię dla jednego gracza, a także pozwolą graczom konkurować ze swoimi przyjaciółmi.” – podaje sklep Amazon.

Co ciekawe, twórcy wcześniej nie wspominali o jakimkolwiek trybie pozwalającym na zabawę wieloosobową. Nie wiemy dziś, w jaki sposób rozgrywki multiplayer miałaby być zorganizowane, ale oby to był przemyślany i odpowiednio zrealizowany tryb, typowa odskocznia od kampanii jednoosobowej.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, opowieści oraz filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej archeolog Lary Croft. Pierwsza części serii ukazała się w 1996, od tego roku seria stała się dochodową marką wykorzystującą różne media, zaś Lara stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. Co ciekawe, w 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie została określona jako „bohaterka gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine).[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/tomb_raider_deviant-art.png”]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Driveclub w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę

Driveclub to gra studia Evolution, która od dłuższego czasu przygotowywana z myślą...
Read More