Mroczny zwiastun Resident Evil: Revelations 2

Firma Capcom opublikowała w sieci kolejny zwiastun gry Resident Evil: Revelations 2. Tytuł zapowiada się niezwykle klimatycznie i mrocznie z udziałem znanych bohaterów.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Fani gier z serii Resident Evil w przyszłym roku nie będą mieli powodów do narzekań, bowiem na rynku pojawią się dwie świetne odsłony tej marki. Mowa o Resident Evil (2015) oraz Resident Evil: Revelations 2. Druga produkcja otrzymała właśnie rewelacyjny zwiastun z udziałem jednego ze starszych bohaterów tej serii – Barry’ego Burtona.

Historia gry opowiadać ma o losach znanej i lubianej Claire Redfield oraz debiutującej w tej serii Moiry Burton. Młoda i niedoświadczona córka Barry’ego trafia w sam środek piekła, a jej jedyną nadzieją jest wspomniana Claire. Bohaterki jednak nie będą same na polu bitwy, bo jak zauważycie na poniższym filmiku, Barry Burton przybędzie im z pomocą.

Resident Evil: Revelations 2 ma pojawić się na początku roku w formie epizodycznej. Gdy tylko wszystkie odcinki pojawią się w dystrybucji, na rynek trafi pełnoprawne wydanie gry w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Claire Redfield w całej okazałości!
Claire Redfield w całej okazałości!

Written By
More from Patryk

Rzućcie okiemn na zwiastun drugiego epizodu The Wolf Among Us

Twórcy ze studia Telltale Games, którzy odpowiadają za markę The Wolf Among...
Read More