Mrocznie i brutalnie- nowy gameplay z Bloodborne

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Podczas tegorocznych targówTokyo Game Show twórcy potwierdzili oficjalną datę premiery, podzielili się również zwiastunem, a do sieci regularnie trafiają gameplaye, tym razem trwa on prawie 40 minut.

Posiadaczy PlayStation 4 czeka bardzo gorący luty.

Bloodborne to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych, przez posiadaczy PlayStation 4, tytułów, które pojawią się w przyszłym roku. Najnowszy materiał doskonale potwierdza tezę, iż już w lutym posiadacze najnowszej konsoli Sony otrzymają niesamowity tytuł ekskluzywny, którego będą zazdrościć gracze posiadający sprzęt konkurencji. Zarezerwujcie sobie ponad pół godziny, ponieważ materiał jest ciekawy i pokazuje, że Bloodborne nastawione jest przede wszystkim na atak. Ponadto pod koniec materiału pojawia się walka z bossem, więc myślę, że warto poświęcić te kilka minut o ile jesteście fanami produkcji From Software.

Warto wspomnieć, że Bloodborne napędzane jest nowym silnikiem, który stworzony został z myślą o współpracy z PlayStation 4, co ma zaowocować wysokiej jakości efektami graficznymi. Ponadto najnowsza produkcja From Software ma działać w rozdzielczości 1080p oraz w stałych 30 klatkach na sekundę. Bloodborne cechować ma się również mrocznym, wiktoriańskim oraz gotyckim klimatem, który jak dotąd nie towarzyszył produkcjom japońskiego studia. Miejmy nadzieję, że zmiana otoczenia spodoba się fanom, a sama gra zbierze dobre oceny.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 6 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Na E3 zabraknie wieści od twórców LittleBigPlanet.

LittleBigPlanet to dynamiczna platformówka, która jest stworzona z myślą o posiadaczach konsoli...
Read More