Możecie już zamawiać Uncharted: The Nathan Drake Collection

W przypadku Uncharted: The Nathan Drake Collection wszystko dzieje się zaskakująco szybko. Najpierw przeciek, później oficjalna zapowiedź, a dziś zamówienia przedpremierowe.

Sony w błyskawiczny sposób rozwiązało problem niedomówień w sprawie gry Uncharted: The Nathan Drake Collection na PlayStation 4. W oficjalnym sklepie PlayStation Store już teraz możecie składać zamówienie na tę właśnie kolekcję High Definition.

uncharted_banner

Gra na PlayStation 4 otrzymała nawet polski tytuł – Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Cena gry nie jest mała, bo aż 249 złotych przyjdzie Wam zapłacić za ten odgrzewany kotlet.

W skład kolekcji Uncharted: The Nathan Drake Collection wchodzą trzy pierwsze części tej serii. W cenie 249 złotych otrzymacie Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, jak również Uncharted 3: Drake’s Deception.

Wydaje się więc, że za trzy tak wspaniałe gry nie jest to wygórowana cena. Należy poczekać na pierwszy gameplay z gry na PlayStation 4 albo trailer. Z pewnością na konferencji Sony na E3 2015 dowiemy się więcej na temat Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/04/uncharted-the-nathan-drake-collection-check-out-the-free-pre-order-ps4-dynamic-theme-in-action/]

Written By
More from Patryk

Zobacz nowe filmiki ze Skywind, czyli odświeżonej wersji kultowego The Elder Scrolls III: Morrowind

W sieci zostały udostępnione nowe nagrania z modyfikacji Skywind, czyli odświeżenia popularnego...
Read More