Możecie już pobierać darmowe gry od Ubisoftu, dzięki przepustce do Assassin’s Creed: Unity

Od dnia dzisiejszego posiadacze przepustki sezonowej do gry Assassin’s Creed: Unity, na specjalnej stronie internetowej, mogą pobierać darmowe gry.

Assassin's Creed: Unity to pierwsza odsłona serii na konsolach nowej generacji, w pełni pod tę generację tworzona,  warto dodać.
Assassin’s Creed: Unity to pierwsza odsłona serii na konsolach nowej generacji, w pełni pod tę generację tworzona, warto dodać.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Ubisoft postanowiła udostępnić właścicielom przepustki sezonowej go gry Assassin’s Creed: Unit darmowe produkcje. Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej dostępne są już wybrane tytuły z katalogu tego wydawcy. Wśród nich znajdują się następujące pozycje:

  • Watch Dogs
  • The Crew
  • Far Cry 4
  • Assassin’s Creed IV: Black Flag
  • Just Dance 2015
  • Rayman Legends

Cała akcja została zorganizowana ze względu na problematyczną premierę gry Assassin’s Creed: Unity. Superprodukcja ”wyłożyła” się na wielu błędach czysto technologicznych, co wywołało falę krytyki. Ubisoft chcąc ratować reputację wystosował bardzo interesującą ofertę dla graczy.

Gracze, w sumie to właściciele przepustki sezonowej, mogą odwiedzić oficjalną stronę internetową i zadecydował, na jakiej platformie grają w Unity. Oferta działać będzie do 15 marca przyszłego roku.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2014-12-18-assassins-creed-unity-season-pass-owners-can-now-claim-their-free-game]

Assassin's Creed: Unity to pierwsza, w pełni next-genowa produkcja firmy Ubisoft.
Assassin’s Creed: Unity to pierwsza, w pełni next-genowa produkcja firmy Ubisoft.
Written By
More from Patryk

Kevin Levine odchodzi z Irrational Games. Co dalej z serią Bioshock?

Ken Levine, twórca gier z serii Bioshock, jak również właściciel studia Irrational...
Read More