Możecie głosować na najlepszą grę z epoki PlayStation

Sony PlayStation uruchomiło własnie specjalną ankietę, dzięki której możecie głosować na swoje ulubione gry z ery pierwszego PlayStation. Szarak był wylęgarnią hitów, ale która gra jest Waszym zdaniem najlepsza?

Jeżeli nie dane Wam było ogrywać pierwszych, wielkich hitów na PlayStation, to żałujcie. Były to wspaniałe czasy, niezwykle bogate i udane dla branży gier wideo. Era pierwszego PlayStation to okres narodzin największych marek i kultowych gier. Na oficjalnym blogu PlayStation zorganizowano specjalną ankietę, w której możecie zagłosować na swój ulubiony tytuł.

Ja osobiście wybrałem tytuł, za którym tęsknię dziś niesamowicie. Powrót po latach do Raccoon City jest wspaniałym i sentymentalnym przeżyciem, tym bardziej czekam na zapowiedziany remake Resident Evil 2, które moim zdaniem jest najlepszą grą epoki PlayStation. Dlaczego tak sądzę? Cztery scenariusze, dwójka bohaterów, genialna mechanika zabawy, klimat i w tamtym okresie bardzo dobra oprawa graficzna. Dziś gra zestarzała się, i to bardzo, ale jej jakość absolutnie nie spadła.

A jaka jest Wasza ulubiona gra z okresu PlayStation? Czy będzie to genialne Metal Gear Solid, klasyczne Tomb Raider II, wyjątkowe MediEvil, a może kultowe Gran Turismo 2? Ankietę udostępniam pod poniższym adresem, absolutnie polecam się w niej wypowiedzieć!

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/playstation.jpg”]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Na świecie sprzedano już ponad 20 milionów PlayStation 4

Sprzedaż PlayStation 4 rośnie w szybkim tempie. W sieci pojawiły się informacje...
Read More