MotoGP 14 wyjedzie na tor w czerwcu!

Firma Milestone zapowiedziała grę MotoGP 14, która trafi na rynek już w czerwcu tego roku. Gra wyścigowa zostanie wydana na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360, jak również PlayStation Vita.

phillip-island-motogp-race-banner

Na dzień dzisiejszy nie wiele wiadomo na temat samej produkcji. Jest to licencjonowany produkt FIM(Międzynarodowa Federacja Motocyklowa), który zawierać będzie około stu kierowców z całego świata, zarówno tych z sezonu 2013, jak i 2014. W grze pojawi się osiemnaście licencjonowanych tras,oryginalne zespoły motocyklowe i otoczka wyścigów rodem z transmisji Eurosportu. Autorzy gry obiecują poprawione efekty oświetlenia, które mają prezentować nowy poziom, dzięki świeżemu silnikowi graficznemu. Ponadto zmianom ulegnie warstwa audio w MotoGP 14, twórcy nagrają nowe brzmienia silników, opon, jak również ścieżkę dźwiękową z gry. 

Na oficjalnej stronie producenta możemy przeczytać, że gra zostanie oparta o nowy silnik graficzny. Dzięki temu rozwiązaniu możemy spodziewać się lepszego oświetlenia w grze i ostrzejszych modeli jednośladów. Ponadto twórcy zapewniają, że schemat gry i kariery został napisany od nowa. Co to oznacza? Tym razem nasza kariera zacznie się od samego ”dołu”, a więc najsłabszej klasy rozgrywek. Autorzy gry chcą nadać trochę autentyczności przebiegowi kariery, toteż zostaniemy wrzuceni do garażu jako żółtodziób, który dopiero musi zarobić na porządne motocykle. Milestone obiecuje jednak szereg atrakcji i wyścigów pobocznych. Z naszym zawodnikiem mają kontaktować się media, celem przeprowadzania wywiadów, jak również sponsorzy. 

W grze znajdzie się oczywiście mnóstwo licencjonowanych motocykli, do których dostęp otrzymamy wraz z przebiegiem rozgrywki. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry, premiera w czerwcu!

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn z czterema milionami graczy

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn może się pochwalić ilością 4 milionów...
Read More