MotoGP 14 trafi na PS3, PS4, Xboksa 360 oraz PlayStation Vita pod koniec miesiąca

Fani motoryzacji, a zwłaszcza sporów motorowych, powinni być ukontentowani. W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat daty premiero MotoGP 14.

MotoGP 14 trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xboksa 360 oraz PC.
MotoGP 14 trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xboksa 360 oraz PC.

W sieci pojawiły się świetne informacje dla fanów sportów motorowych. MotoGP 14 trafi na rynek 20 czerwca w wersjach na PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, oraz Xboksa 360 i komputery klasy PC. 

Najbardziej dopracowana będzie oczywiście wersja gry na nową konsolę Sony. Edycja na PlayStation 4 zawierać będzie zupełnie nowej jakości oprawę audiowizualną, świetnie odwzorowane dźwięki silników, oraz niespotykane jak dotąd efekty oświetlenia tras. MotoGP 14 zawierać będzie osiemnaście oryginalnych torów oraz wszystkich zawodników z poprzedniego sezonu mistrzostw świata. Oczywiście produkt jest w pełni licencjonowany i zawiera tylko autentyczne motocykle oraz firmy wspierające ten sport.

Tym razem nasza kariera zacznie się od samego ”dołu”, a więc najsłabszej klasy rozgrywek. Autorzy gry chcą nadać trochę autentyczności przebiegowi kariery, toteż zostaniemy wrzuceni do garażu jako żółtodziób, który dopiero musi zarobić na porządne motocykle. Milestoneobiecuje jednak szereg atrakcji i wyścigów pobocznych. Z naszym zawodnikiem mają kontaktować się media, celem przeprowadzania wywiadów, jak również sponsorzy. 

[dzięki – EMGnow]

Written By
More from Patryk

Fenomenalny trailer gry Forza Motorsport 6 oraz konkretny gameplay

Wszyscy fani motoryzacji czekają na premierę gry Forza Motorsport 6, która w...
Read More