Motocykl Triumph z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest na sprzedaż

W sieci pojawiły się dobre informacje dla fanów motoryzacji oraz gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Na aukcji wystawiono oficjalnego Triumpha z gry Hideo Kojimy.

Motocykl robi wrażenie i został wystawiony na aukcji na portalu eBay. Triumph z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wygląda niezwykle efektownie. Został utrzymany w barwach podstawowego kostiumu Big Bossa, z czerwonymi wstawkami i oficjalnymi napisami. Motocykl został wystawiony za cenę 10 tysięcy dolarów.

Jak dotąd nikt nie zdecydował się zakupić tej efektownej maszyny. Jazda takim motocyklem to czysta przyjemność, ale fakt faktem, Triumph do najtańszych nie należy. Z pewnością aukcja wystosowana została do typowych fanów tego uniwersum. Wątpię, aby ktoś poszukujący konkretnego motocykla zdecydował się na zakup właśnie tej wersji. Cała nadzieja w fanach i ekstrawaganckich ”bogaczach”.

Oczywiście motocykl jest tuningowaną wersją modelu Bonneville T100. Pojazd cechuje się następującymi osiągami:

  • nowoczesny, 2-cylindrowy silnik 865ccm
  • klasyczna linia nawiązująca do modelu z lat 60-tych
  • 2-kolorowe malowanie
  • szprychowe koła
  • klasyczne, analogowe instrumenty
  • nowoczesne zawieszenie i hamulce
  • wygodna pozycja kierowcy

Poniżej możecie obejrzeć oficjalne zdjęcia z aukcji Venom Bike’a. Jeżeli kogoś nie stać, to warto zainteresować się samą grą Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Tytuł dostępny jest na konsolach PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation 4 oraz Xbox One i komputerach osobistych. Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza, gra tego roku więc absolutnie polecam.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/triumph-mgs-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/triumph-mgs-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/mgs-3-triumph-bike.jpg”]
Written By
More from Patryk

Capcom pyta nas o opinię na temat Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 to gra mojego życia. Pierwsza ukończona od dechy do...
Read More