Mortal Kombat X- zapowiedziano kolejnego wojownika, który weźmie udział w wielkim turnieju

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Twórcy regularnie przedstawiają postacie, które ukażą się w najnowszej części. Właśnie został ujawniony kolejny wojownik.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Twórcy gry sukcesywnie odkrywają karty i co jakiś czas przedstawiają nam kolejnych wojowników, którzy pojawią się w grze Mortal Kombat X. Najnowsza postać ujawniona została w fińskim magazynie Pelaaja. Okazuje się nią być stary, dobry znajomy, z którego obecności ucieszą się zapewne fani serii. Mianowicie najnowszą ujawnioną postacią jest Kung Lao.

Jak każda postać Kung Lao posiadać będzie trzy style walki. Pierwszy z nich, Tempest, pozwoli na zasłanianie się słynnym kapeluszem. Drugi, Buzz Saw, da nam możliwość wyprowadzania mocnych ataków wspomnianym nakryciem głowy. Trzeci o nazwie Hat Trick pozwoli na przyzywanie kapelusza. Myślicie, że Kung Lao dobrze poradzi sobie z innymi postaciami w najnowszej odsłonie Mortal Kombat?

Warto wspomnieć, iż twórcy od samego początku podkreślają, że w najnowszej odsłonie serii można spodziewać się wielu nowości, jak np. wspomniane trzy style walki, które dostępne będą do wyboru przed każdym starciem. NetherRealmStudios podkreśla również, że Mortal Kombat X ma być prawdziwie next- genową bijatyką.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2014/12/31/checkout-kung-laos-leaked-new-look-from-mortal-kombat-x/]

mortal kombat 5_pk

mortal kombat x 2_pk

mortal kombat x 3_pk

mortal kombat x 4_pk

mortal kombat x_pk

More from Mikołaj Ciesielski

Promocje w cyfrowym sklepie Nintendo

Podobnie jak Sony i Microsoft, które posiadają odpowiednio PlayStation Store oraz Xbox...
Read More