Mortal Kombat X zapowiedziane, fenomenalny zwiastun trafił do sieci!

W sieci pojawił się fenomenalny zwiastun gry Mortal Kombat X. Tytuł trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera tej bijatyki nastąpi w przyszłym roku – mamy zwiastun!

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Tego mogliśmy się spodziewać od dłuższego czasu. W sieci pojawiła się oficjalna wiadomość dotycząca Mortal Kombat X. Dziesiąta część serii stała się faktem, a my jesteśmy tego naocznymi świadkami. W sieci udostępniono nawet oficjalny zwiastun promocyjny, który wręcz ocieka efektami nowej generacji! 

Opis produktu jest następujący – Mortal Kombat X jest grą prezentującą jakość nowej generacji, za której produkcją odpowiada nowoczesna technologia. Ed Boone, jeden z pracowników NetherRealm Studios,  na oficjalnym Twitterze potwierdził, że w najnowszą odsłonę bijatyki pogramy już w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy jednak platform docelowych, ale najpewniej będą to konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poniżej możecie znaleźć zwiastun, który jasno obrazuje nam, z jakim tytułem mamy do czynienia. Ogromny postęp względem poprzedniej części jest zauważalny gołym okiem. Animacja naszych wojowników przyprawia o zawrót głowy, a są oni zaprojektowani z dbałością o wszelkie detale. Z resztą, co ja będę się tutaj rozwodzi, sami sprawdźcie!

Written By
More from Patryk

Kiedy poznamy październikową ofertę PlayStation Plus?

Informacje na temat oferty PlayStation Plus na miesiąc październik mogą się nieco...
Read More