Mortal Kombat X zapowiedziane, fenomenalny zwiastun trafił do sieci!

W sieci pojawił się fenomenalny zwiastun gry Mortal Kombat X. Tytuł trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera tej bijatyki nastąpi w przyszłym roku – mamy zwiastun!

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Tego mogliśmy się spodziewać od dłuższego czasu. W sieci pojawiła się oficjalna wiadomość dotycząca Mortal Kombat X. Dziesiąta część serii stała się faktem, a my jesteśmy tego naocznymi świadkami. W sieci udostępniono nawet oficjalny zwiastun promocyjny, który wręcz ocieka efektami nowej generacji! 

Opis produktu jest następujący – Mortal Kombat X jest grą prezentującą jakość nowej generacji, za której produkcją odpowiada nowoczesna technologia. Ed Boone, jeden z pracowników NetherRealm Studios,  na oficjalnym Twitterze potwierdził, że w najnowszą odsłonę bijatyki pogramy już w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy jednak platform docelowych, ale najpewniej będą to konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poniżej możecie znaleźć zwiastun, który jasno obrazuje nam, z jakim tytułem mamy do czynienia. Ogromny postęp względem poprzedniej części jest zauważalny gołym okiem. Animacja naszych wojowników przyprawia o zawrót głowy, a są oni zaprojektowani z dbałością o wszelkie detale. Z resztą, co ja będę się tutaj rozwodzi, sami sprawdźcie!

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus kwiecień 2014 – Whoa Dive!, Dishonored i co jeszcze?

Oferta PlayStation Plus na kwiecień 2015 roku uwzględnia dwie gry: Dishonored na...
Read More