Mortal Kombat X- wersja na konsole siódmej generacji opracowywana jest przez osobne studio

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Twórcy regularnie przedstawiają postacie, które ukażą się w najnowszej części. Okazało się, że nad wersją gry na starsze konsole pracuje osobne studio.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Najnowsza odsłona Mortal Kombat, to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Twórcy zapowiadają iście next- genową bijatykę, pomimo tego, że tytuł ten pojawi się również na konsolach poprzedniej generacji. Do sieci trafiły jednak informacje, że nad wersją na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 pracuje osobne studio.

Ową informacje potwierdziło Warner Bros w komunikacie prasowym. Nad Mortal Kombat X na starsze konsole pracuje studio High Voltage. Ekipa ta odpowiedzialna była m.in. za wersję ostatniej odsłony Mortal Kombat na komputery osobiste, opracowała również grę Injustice: Gods Among Us w wersji na PC oraz PlayStation 4, a także odpowiedzialni byli za odświeżoną wersję Saints Row IV oraz dodatek Gat out of Hell dla konsol ósmej generacji.

Warner Bros zapewniło, że wersje na konsole siódmej generacji tworzona jest w oparciu o technologię studia NetherRealm oraz, że fachowcy z tej ekipy nadzorują prace High Voltage. Miejmy nadzieję, że najnowsza odsłona Mortal Kombat na wszystkich platformach prezentować będzie zadowalający poziom.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

Mortal Kombat X w wersji na PC.
Mortal Kombat X w wersji na PC.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Premiera Project Cars przesunięta na marzec 2015 roku!

Project Car jest innowacyjną grą wyścigową, za którą odpowiedzialne jest Slighlty Mad...
Read More