Mortal Kombat X w wersji na konsole siódmej generacji zaliczy opóźnienie

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Do sieci trafiła informacja, że wersja gry na poprzednią generację konsol zaliczy opóźnienie.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Przykra informacje dla fanów Mortal Kombat i posiadaczy konsol siódmej generacji. Wydawca gry, czyli firma Warner Bros poinformowała, że najnowsza odsłona Mortal Kombat w wersji na PlayStation 3 oraz Xbox 360 zaliczy opóźnienie. Nowa data premiery zaplanowana jest na czerwiec

Warto wspomnieć, że wersje na konsole siódmej generacji tworzona jest przez ekipę High Voltage, jednakże fachowcy z NetherRealm nadzorują pracę swoich kolegów, a wersja na poprzednią generację tworzona jest w oparciu o tę samą technologię, co wersję na komputery osobiste oraz konsole ósmej generacji.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One. Premiera gry na tych platformach zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

[dzięki- http://www.videogamer.com/xbox360/mortla_kombat_x/news/mortal_kombat_x_delayed_until_summer_on_xbox_360_and_ps3.html]

Raiden, Bóg piorunów w trzech formach!
Raiden, Bóg piorunów w trzech formach!

 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun Awakening, dodatku do Call of Duty: Black Ops III to również powrót Wyręczyciela

Już za kilka dni Call of Duty: Black Ops 3 zostanie wzbogacone...
Read More