Mortal Kombat X- rzućcie na nowy materiał wideo prosto od twórców

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Za tytuł ten odpowiedzialne jest studio NetherRealm. Do sieci trafił nowy materiał od twórców, z polskimi napisami.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji

Najnowsza odsłona Mortal Kombat to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Ed Bonn wraz ze swoimi współpracownikami postanowił opublikować ciekawy materiał wideo, w którym to twórcy opowiadają o pracy nad grą oraz o samej grze.

Poniższy materiał pozwala na sprawdzenie kilku nowych trybów, które pojawią się w Mortal Kombat X. Ponadto możemy rzucić okiem na wiele innowacji, których w najnowszej odsłonie popularnego cyklu brakować nie będzie. Film na pewno jest wart uwagi, ponieważ twórcy zdradzają na nim kilka szczegółów na temat swojej produkcji. Rzućcie okiem i sami oceńcie, czy warto czekać na Mortal Kombat X o ile już nie możecie doczekać się najnowszej produkcji NetherRealm Studios.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

10 minutowy gameplay z unikalnego Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest to unikatowa, dwuwymiarowa gra platformowa, za którą...
Read More