Mortal Kombat X – Raiden na nowych materiałach wideo

Studio NetherRealm opublikowało nowe materiały wideo z gry Mortal Kombat X. Tym razem Raiden, Bóg piorunów, jest głównym bohaterem filmików.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Seria Mortal Kombat od samego początku jest promowana przy użyciu Boga piorunów w osobie Raidena, którego nie mogło zabraknąć w najnowszej odsłonie cyklu. Autorzy gry ze studia NetherRealm opublikowali w sieci materiały wideo, dzięki którym możemy rzucić okiem na jego poczynania w grze. Postać została zaprezentowana w trakcie imprezy EVO 1014, toteż sprawdziliśmy jego nowe ciosy oraz kombinacje.

Producent gry, niejaki Ed Boon zapowiada trzy rodzaje bohatera, które różnić się od siebie będą stylami rozgrywki. Należą do nich Displacer Raiden, który koncentrować się będzie na teleportacji oraz niespodziewanych atakach, Stormlord Raiden charakteryzuje się sprytem i zakładaniem elektrycznych pułapek, zaś Thunder God Raiden to klasyczna wersja Boga piorunów, którą znamy z poprzednich odsłon serii. 

Wydaje nam się, że byłoby dziwnie, gdyby Raiden nie mógł wykonać swojego ciosu w stylu Supermana czy jakiegoś ataku dystansowego z elektrycznością. Te elementy są utrwalone w DNA fanów Raidena. Nasza strategia polega na tym, by dodawać do tego nowe elementy.” – Ed Boon, producent gry Mortal Kombat X.

Mortal Kombat X trafi na rynek dopiero w przyszłym roku. Tytuł ma być uruchamiany w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Gra trafi do sprzedaży w wersjach na Xbox One oraz PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Rzućcie okiem na rozgrywkę z Bloodborne, nowej marki twórców Dark Souls

Podczas tegorocznej imprezy E3 zaprezentowano graczom zupełnie nową markę od firmy From...
Read More