Mortal Kombat X oficjalnie ogłoszony, znamy wzory okładek!

Mortal Kombat X zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami trafi na rynek w przyszłym roku. Platformy docelowe to komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oraz Xbox 360. Legendarna marka powraca i miejmy nadzieję, że będzie to powrót w dobrym stylu.

Marka Mortal Kombat istnieje na rynku już od dawna. Kwestią czasu było zapowiedzenie nowej odsłony, która trafi na konsole nowej generacji.

Wczoraj do sieci trafił dość efektowny trailer, który zapowiedział nową odsłonę Mortal Kombat. Dziś Warner Bros oficjalnie potwierdza wczorajsze rewelacje. Gra ukaże się już w przyszłym roku na większości dostępnych platform. Martin Tremblay, szef Warner Bros, zapowiada, że dzięki Mortal Kombat X twórcy zamierzają rozwinąć gatunek bijatyk. Stwierdził ponadto, że NetherRealmStudios, czyli właśnie twórcy, są najlepszą ekipą w swojej klasie, Mortal Kombat X zostanie przez nich wzniesiony na nowy poziom.

Całkowicie zgadza się z nim Ed Boone, współtwórca i główny pomysłodawca serii, który zapewnia, że chcą oni wykorzystać moc nowych konsol, by dać graczom najbardziej intensywną grę. Zapewnił również, że NetherRealmStudios pracuje bardzo ciężko, aby najnowsza odsłona serii dostarczyła wszystkiego, czego oczekują fani. Miejmy nadzieję, że w dniu premiery wszystkie te obietnice będą spełnione, a w nasze ręce trafi naprawdę niesamowita bijatyka.

Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne okładki gry, których powinniście szukać na półkach sklepowych. Musze przyznać, że jest to jeden z lepszych artów, jakie do tej poryw widziałem w grach wideo, co o nim sądzicie?

 

More from Mikołaj Ciesielski

Sunset Overdrive- materiał prezentujący bronie zawarte w najnowszym DLC

Sunset Overdrive to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest...
Read More