Mortal Kombat X – najnowszy zwiastun z udziałem Kung Lao

Opublikowano nowy zwiastun gry Mortal Kombat X. Tytuł debiutuje na rynku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Firma Warner Bros opublikowała najnowszy materiał wideo z gry Mortal Kombat X. Na filmiku możemy zobaczyć zawodników takich jak Liu Kang, Kung Lao oraz Kung Jin.

Warner Bros Interactive Entertainment publikuje co chwilę kolejne materiały z gry Mortal Kombat X. Do premiery pozostało przecież dwa tygodnie, a więc emocje rosną. Bijatyka od Nether Realm Studios wygląda bardzo efektownie, a wojownicy Shaolin dają radę na najnowszym gameplayu.

Film koncentruje się głównie na wojownikach z wspomnianego klasztoru. Kung Lao oraz Liu Kang to dwaj poprzedni zwycięzcy turnieju, nowym bohaterek jest Kung Jin. Dla ostatniego zawodnika Mortal Kombat X będzie pierwszą odsłoną, w której się on pojawi.

Mortal Kombat X ma koncentrować się w głównej mierze na świetnych starciach, ale przede wszystkim opowiadać historię każdego z zawodników. Gracze będą mogli dogłębnie poznać relacje pomiędzy każdym z zawodników, jak również jego osobiste intencje.

Gra trafi do oficjalnej sprzedaży już 14 kwietnia w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Tytuł charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną, efektownymi starciami, wartką akcją oraz garścią nowych rozwiązań.

[dzięki – http://uk.ign.com/videos/2015/03/27/mortal-kombat-x-shaolin-trailer]

Mortal Kombat X w wersji na PS4.
Mortal Kombat X w wersji na PS4.

Written By
More from Patryk

Najlepsze, naszym zdaniem, soundtracki z gier wideo!

Postanowiliśmy ustalić listę dziesięciu najciekawszych ścieżek muzycznych z gier wideo. Znajdziecie tutaj...
Read More