Mortal Kombat X- Ed Boon zaprasza do zabawy. Rozpoznacie bohaterów na zdjęciu?

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Twórcy regularnie przedstawiają postacie, które ukażą się w najnowszej części. Wpadli jednak na ciekawy pomysł, w którym to gracze muszą odgadnąć kolejną piątkę wojowników.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Twórcy gry sukcesywnie odkrywają karty i co jakiś czas przedstawiają nam kolejnych wojowników, którzy pojawią się w grze Mortal Kombat X. Jednakże Ed Boon, czyli jeden z współtwórców całej serii, postanowił zabawić się z fanami i zaproponował zadanie, w której to gracze muszą rozpoznać bohaterów, którzy pojawią się w najnowszej odsłonie serii. Sprawa nie jest prosta, ponieważ postacie należy rozpoznać po stopach.

Warto wspomnieć, iż twórcy od samego początku podkreślają, że w najnowszej odsłonie serii można spodziewać się wielu nowości, jak np. trzy style walki, które dostępne będą do wyboru przed każdym starciem. NetherRealmStudios podkreśla również, że Mortal Kombat X ma być prawdziwie next- genową bijatyką. Miejmy nadzieję, że nie są to słowa rzucane na wiatr i w dniu premiery w nasze ręce wpadnie naprawdę dobra gra.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę premiery trzeciego epizodu The Wolf Among Us

Poznaliśmy nowe informacje na temat The Wolf Among Us. Trzeci epizod przygodowej...
Read More