Mortal Kombat X- Ed Boon zaprasza do zabawy. Rozpoznacie bohaterów na zdjęciu?

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Twórcy regularnie przedstawiają postacie, które ukażą się w najnowszej części. Wpadli jednak na ciekawy pomysł, w którym to gracze muszą odgadnąć kolejną piątkę wojowników.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Twórcy gry sukcesywnie odkrywają karty i co jakiś czas przedstawiają nam kolejnych wojowników, którzy pojawią się w grze Mortal Kombat X. Jednakże Ed Boon, czyli jeden z współtwórców całej serii, postanowił zabawić się z fanami i zaproponował zadanie, w której to gracze muszą rozpoznać bohaterów, którzy pojawią się w najnowszej odsłonie serii. Sprawa nie jest prosta, ponieważ postacie należy rozpoznać po stopach.

Warto wspomnieć, iż twórcy od samego początku podkreślają, że w najnowszej odsłonie serii można spodziewać się wielu nowości, jak np. trzy style walki, które dostępne będą do wyboru przed każdym starciem. NetherRealmStudios podkreśla również, że Mortal Kombat X ma być prawdziwie next- genową bijatyką. Miejmy nadzieję, że nie są to słowa rzucane na wiatr i w dniu premiery w nasze ręce wpadnie naprawdę dobra gra.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- Tomasz Gop prezentuje rozgrywkę z Lords of the Fallen

Lords of the Fallen jest dziełem polskiego studia CI Games. Tytuł ten...
Read More