Mortal Kombat X- data premiery oraz Goro!

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej i lubianej serii bijatyk. Za najnowszą część cyklu odpowiedzialne jest NetherRealmStudios, które zapowiada, że Mortal Kombat X będzie prawdziwie next- genową bijatyką.  W takim wypadku wszystkich zapewne ucieszy fakt, iż twórcy podali dokładną datę premiery gry.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Jakiś czas temu Ed Boon, scenarzysta Mortal Kombat, zapowiadał, że w najnowszej odsłonie serii pojawi się Goro, czyli jedna z znanych dla fanów serii postaci. W związku z tymi zapowiedziami, około dwie godziny temu na oficjalnym profilu NetherRealmStudios w serwisie społecznościowym Twitter pojawiła się informacja, że każdy kto złoży zamówienie przedpremierowe otrzyma w prezencie właśnie Goro. Ponadto podano drugą, ważniejszą, informacje dotyczącą premiery Mortal Kombat X. Okazuje się, że ma mieć ona miejsce 14 kwietnia 2015 roku.

Trzeba przyznać, że liczne materiały, które twórcy udostępnili zarówno podczas targów E3, jak i Gamescom, pokazują, że fani bijatyk i serii Mortal Kombat mają na co czekać. Twórcy podkreślają, że w najnowszej odsłonie cyklu pojawi się wiele nowości, które na pewno spodobają się graczom. Ponadto NetherRealmStudios wprowadzi do Mortal Kombat X nowych wojowników, którzy nie byli dotąd znani graczom. Miejmy tylko nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i tak jak zapowiadają już w kwietniu będziemy mogli rozpocząć wielki turniej.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste oraz na najnowsze konsole Sony i Microsoftu, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Sony udostępnia dziennik twórców The Order: 1886

The Order: 1886 to debiutancki projekt studia Ready At Dawn na nową konsolę Sony.  Warto przypomnieć,...
Read More