Mortal Kombat w windzie? Tego nie możecie przegapić!

Mortal Kombat Elevator Prank to komiczny filmik zamieszczony na platformie YouTube, który udowadnia, że w windzie możemy spotkać różnych ludzi.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Pewnie wielu z Was widziało już na YouTube filmik pewnym psem przebranym z a pająka. Nagranie zrobiło furorę w sieci, jego autor SA Wardęga zanotował milionową oglądalność. Okazuje się, że nie tylko On ma komiczne i zaskakujące pomysły. Sub-Zero w windzie? Dlaczego nie!

Pomysł jest banalnie prosty. Autor poniższego filmiku przebrał się za jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Mortal Kombat. Pomysłodawca ”wkręca” ludzi zainteresowanych skorzystaniem z publicznej windy. Trzeba przyznać, że reakcje ludzi są zaskakujace, od śmiechu po panikę i salwowanie się uciekczką. A Wy co byście zrobili na ich miejscu?

Jeżeli mowa o serii Mortal Kombat, to czekamy na wielką premierę dziesiątej odsłony serii, która trafi na Xbox One, PlayStation 4 oraz Xboksa 360. Tytuł przygotwywany jest właśnie z myślą o konsolach nowej generacji, dlatego też jego oprawa graficzna robi fenomenalne wrażenie, sami sprawdźcie.

Tymczasem…Test Your Might!

Written By
More from Patryk

EA Sports UFC dołączy do programu EA Access na Xbox One

Firma Electronic Arts potwierdziła dodanie nowej pozycji do usługi EA Access. Nowym...
Read More