Mortal Kombat w windzie? Tego nie możecie przegapić!

Mortal Kombat Elevator Prank to komiczny filmik zamieszczony na platformie YouTube, który udowadnia, że w windzie możemy spotkać różnych ludzi.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

Pewnie wielu z Was widziało już na YouTube filmik pewnym psem przebranym z a pająka. Nagranie zrobiło furorę w sieci, jego autor SA Wardęga zanotował milionową oglądalność. Okazuje się, że nie tylko On ma komiczne i zaskakujące pomysły. Sub-Zero w windzie? Dlaczego nie!

Pomysł jest banalnie prosty. Autor poniższego filmiku przebrał się za jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Mortal Kombat. Pomysłodawca ”wkręca” ludzi zainteresowanych skorzystaniem z publicznej windy. Trzeba przyznać, że reakcje ludzi są zaskakujace, od śmiechu po panikę i salwowanie się uciekczką. A Wy co byście zrobili na ich miejscu?

Jeżeli mowa o serii Mortal Kombat, to czekamy na wielką premierę dziesiątej odsłony serii, która trafi na Xbox One, PlayStation 4 oraz Xboksa 360. Tytuł przygotwywany jest właśnie z myślą o konsolach nowej generacji, dlatego też jego oprawa graficzna robi fenomenalne wrażenie, sami sprawdźcie.

Tymczasem…Test Your Might!

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront bez klas postaci i zespołów

Wygląda na to, że DICE przy tworzeniu Star Wars Battlefront porzuca schematy...
Read More