Mordobicie Tekken 7 na świeżych materiałach wideo

Kolejne materiały promocyjne z Tekken 7 pojawiły się w sieci. Mordobicie Bandai Namco prezentuje się wyśmienicie na konsolach nowej generacji.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

W sieci pojawił się kolejny, tym razem niezwykle konkretny gameplay z gry Tekken 7 w wysokiej jakości (1080p). Na filmiku możemy zobaczyć w akcji naszych ulubieńców, między innymi Paula Phoenixa, jego kumpla Lawa, czy też agresywnego Bryana.

Katsuhiro Harada, twórca marki Tekken, opublikował ten materiał niedługo po tym, jak wprowadził nieco zamieszania przedstawiając nową postać – Lucky Chloe. Fani nazbyt emocjonalnie podeszli do nowej bohaterki i się twórcy oberwało, ale wyjawił on, że kolorowa zawodniczka będzie dostępna tylko w wybranych regionach. Co więcej, Katsuhiro Harada potwierdza kolejnych zawodników, których będzie ujawniał w przyszłości.

Po burzy w szklance wody możemy wreszcie sprawdzić, jak Tekken radzi sobie na silniku Unreal Engine 4. Radzi sobie wyśmienicie – polecam przełączyć odtwarzacz YouTube na jakość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Wielka marka wraca i to w wielkim stylu.

Written By
More from Patryk

Zapraszamy na Pog(R)adajmy, pierwszy rok imprezy już za nami!

Pog(R)adajmy to branżowa impreza zrzeszająca graczy z całej Polski. W jednym z...
Read More