Mordobicie na materiałach z gry Street Fighter V

Bijatyki to trochę mniej eksploatowany gatunek gier przez producentów, ale w przyszłości otrzymamy dwie potężne gry – Tekken 7 oraz Street Fighter V. Ten drugi tytuł otrzymał dziś nowe materiały wideo.

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Street Fighter V zapowiedzianej na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Tytuł wygląda całkiem fajnie i widać, że autorzy gry, firma Capcom, mają konkretny pomysł i go realizują. Street Fighter V jest charakterystyczne i nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o oprawę graficzną, ale przede wszystkim bardzo dynamiczny, wręcz momentami zwariowany, system walki.

Materiały opublikowane przez autorów zostały zamieszczone w jakości 4K, więc bardzo wysokiej jak na standardy dzisiejszych filmików promocyjnych. Dzięki temu możemy zobaczyć nowych bohaterów oraz klasycznych fighterów w najlepszej jakości. Ken, i jego zupełnie nowy wizerunek, mi osobiście bardzo się spodobał. Dodatkowo warto jest pochwalić przygotowane przez Capcom areny. Stylizacja miejsca charakteryzuje się ciasnotą oraz przepychem, ale druga miejscówka, z wodospadem w tle, jest po prostu piękna.

Już dziś jestem przekonany, że gra Street Fighter V będzie dużym sukcesem. Poniższe nagrania z serii beta tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że mam rację. Wcześniej bardziej interesowałem się premierą gry Tekken 7, aczkolwiek teraz mam wyraźny problem, na którą grę się zdecydować.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=AiQOGStARqs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ni500fAzprc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Rogue nie tylko na Xboksie 360 oraz PlayStation 3?

Assassin’s Creed: Rogue pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Pojawia...
Read More